Specjalistyczna firma P.W. Lifts istnieje od 2005 roku i działa na terenie całej Polski.

Zadania, które stawiają sobie pracownicy P.W. Lifts, koncentrują się wokół profesjonalnej pracy na wysokości. Dlatego P.W. Lifts oferuje fachowy sprzęt: podnośniki wysięgnikowe, nożycowe, przegubowe, zwyżki.

Fachowa obsługa

Firma Lifts posiada wieloletnie doświadczenie w wynajmowaniu, sprzedaży i serwisie podestów ruchomych, ładowarek teleskopowych, podnośników towarowych oraz rusztowań. Zapewniamy kompleksowy transport wynajmowanych urządzeń, co gwarantuje Państwu terminową i bezpieczną dostawę maszyn. Kontakt

Szkolenia

Firma P.W. Lifts prowadzi szkolenia zarówno praktyczne jak i teoretyczne z zakresu obsługi podestów ruchomych typu nożycowego lub wysięgnikowego oraz ładowarek teleskopowych. Wyżej wymienione szkolenia kończy się egzaminem, który odbywa się przed komisją egzaminacyjną UDT z siedzibą w Bydgoszczy na terenie firmy Lifts. Czytaj dalej

Najwyższa jakość

Firma P.W. Lifts posiada pojazdy specjalistyczne do przewozu wszelkich maszyn budowlanych, maszyn rolniczych, wózków widłowych itp. Gwarantujemy, że każde urządzenie przez nas udostępniane jest najwyższej jakości, w pełni sprawne, bezpieczne i posiada aktualne badania UDT. Sprzedaż

Serwis

Firma Lifts zapewnia swoim klientom pełen serwis podestów ruchomych, ładowarek teleskopowych, podnośników towarowych oraz rusztowań. Ponadto oferujemy dostęp do części wszystkich renomowanych producentów. Czytaj dalej

Bogaty asortyment

W każdym elemencie pracy P.W. Lifts dba o profesjonalne podejście do klienta. Dlatego znajdziesz tu sprzęt wielu zastosowań. To m.in. podnośniki nożycowe (zwyżki nożycowe) oraz podnośniki wysięgnikowe, (przegubowo-teleskopowe, tzw. przegubowce, lub teleskopowe), ładowarki teleskopowe, podnośniki towarowe oraz rusztowania.

 • Sprzęt na wymagające warunki

  Jeżeli potrzebujesz sprzętu do najcięższych zadań, wśród dostępnych urządzeń jest m.in. podnośnik nożycowy rough terrain. Ta maszyna jest przystosowana do pracy w trudnych warunkach.
 • Transport

  Co ważne, sprzęt znajdujący się w parku maszynowym P.W. Lifts może zostać dostarczony w dowolne miejsce w Polsce. Transport podnośników odbywa się szybko i sprawnie, co znacząco ułatwi Twoją pracę. Wystarczy wskazać miejsce i czas dostawy, a P.W. Lifts zapewni transport podestów ruchomych.
 • Wynajem podnośników

  Jeśli nie potrzebujesz sprzętu do pracy na wysokości lub w trudnym terenie na stałe, nie musisz go kupować. P.W. Lifts proponuje także wynajem podnośników. Daje to szansę na wynajem podestów ruchomych dokładnie na taki czas, jaki potrzebujesz.
 • Bezpieczeństwo

  Warto dodać, że podnośniki i zwyżki oferowane przez P.W. Lifts to sprzęt nowoczesny, bezpieczny i w pełni profesjonalny. Posiadają też aktualne badania Urzędu Dozoru Technicznego. Ich stan jest na bieżąco kontrolowany, by każdy podest ruchomy był najwyższej jakości.
 • Galeria zdjęć

  Zobacz galerię zdjęć, by poznać ofertę podnośników nożycowych, podnośników teleskopowych oraz podnośników przegubowych. Sprawdź możliwość wynajmu i transportu podnośników oraz zwyżek.

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz pytania dotyczące oferty sprzedaży podnośników, wynajmu podestów ruchomych lub ich serwisu, zadzwoń lub napisz: