Sprzedaż podnośników

Sprzedaż podnośników elektrycznych i podnośników spalinowych, sprzedaż zwyżek i sprzedaż podestów ruchomych

– tutaj znajdziesz niezbędne informacje na temat sprzętu, jaki P.W. Lifts oferuje na sprzedaż.
Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, zadzwoń: 662 844 852 lub napisz: info@podnosniki.pl.

Doświadczenie

P.W. Lifts proponuje sprzedaż zarówno nowego, jak i używanego sprzętu do pracy na wysokościach. Własna flota pozwala zaoferować markowe podnośniki na przyczepach (tzw. pająki), ładowarki teleskopowe, rusztowania czy podnośniki towarowe na sprzedaż. Wśród nich znajdują się zwyżki wysięgnikowe, zwyżki przegubowo-teleskopowe i zwyżki nożycowe. Ponad 10 lat doświadczenia daje szansę sprowadzenia dowolnego rodzaju podnośnika oraz dostosowania go do użytkowania w Polsce.

Wszechstronność

Zwyżki nożycowe oferowane przez P.W. Lifts umożliwiają bezpieczną pracę na wysokości do 30 m. Podnośniki teleskopowe pozwalają osiągnąć wysokość roboczą nawet do 55 m. Znacząco ułatwia to wykonywanie np. remontów, prac budowlanych, ociepleń budynków, jak i wszelkiego rodzaju prac hydraulicznych, elektrycznych, wentylacyjnych czy wykończeniowych.

Oryginalne części

P.W. Lifts posiada także magazyn z częściami typowymi, takimi jak joysticki, moduły, panele sterownicze, prostowniki, styczniki itp. Wszystkie produkty pochodzą od renomowanych producentów: Genie, Haulotte, JLG, Skyjack, Upright. Jeśli w magazynie brakuje potrzebnej Tobie części, dostarczenie jej zajmuje najczęściej zaledwie 48 godzin.