Podnosniki.pl
FacebookInstagramGoogle+Google+Google+

Części do podnośników

Praca na wysokościach to specyficzna działalność, która wymaga całkowitego przestrzegania przepisów BHP i spełniania wymogów bezpieczeństwa. Tylko w takiej postaci jest ona odpowiednia dla osób znajdujących się na wysokościach. Bezpieczeństwo to także większa efektywność i dokładniejsze wykonywanie swoich obowiązków.

Równie istotne jest uwzględnianie uprawnień UDT, czyli tych wydawanych przez Urząd Dozoru Technicznego. Wykonanie badań wyposażenia i uzyskanie uprawnień UDT to informacja o jakości urządzeń transportu bliskiego, które zostały dokładnie sprawdzone i przetestowane. Oferujemy urządzenia z uprawnieniami UDT, dlatego możesz mieć pewność, że części do podnośników z naszej oferty są odpowiednim wyposażeniem wysokiej jakości. Zapraszamy do korzystania z naszej oferty.

 

wybierz produkt

Szeroka oferta części do podnośników

Praca na wysokościach to specyficzna działalność, która wymaga całkowitego przestrzegania przepisów BHP i spełniania wymogów bezpieczeństwa. Tylko w takiej postaci jest ona bezpieczna dla osób znajdujących się na wysokościach. Bezpieczeństwo to nie jedyna korzyść stosowania się do wymogów i korzystania ze sprawnego sprzętu, lecz także większa efektywność i możliwość dokładniejszego, skuteczniejszego wykonywania swoich obowiązków.

Równie istotne jest uwzględnianie uprawnień UDT, czyli tych wydawanych przez Urząd Dozoru Technicznego. Wykonanie badań wyposażenia i uzyskanie uprawnień UDT to informacja o jakości urządzeń transportu bliskiego, które zostały dokładnie sprawdzone i przetestowane. Kwestii tej nie możesz w związku z tym pominąć, jeżeli dbasz o bezpieczeństwo pracowników i swoje podczas wykonywania przez nich zadań. Odpowiedzią na te potrzeby jest oferta naszej firmy. Oferujemy urządzenia z uprawnieniami UDT, dlatego możesz mieć pewność, że części do podnośników z naszej oferty są odpowiednim wyposażeniem wysokiej jakości. Zapraszamy do korzystania z naszej oferty – sprawdź szczegóły i zaufaj naszym specjalistom już dziś.

Części zamienne do podnośników od zaufanych producentów

Podnośniki, tak jak każde inne urządzenie, ulegają awariom, a także zużyciu. Potrzebują konserwacji oraz regularnych zabiegów mających na celu zagwarantowanie sobie wygodnej, wydajnej i bezpiecznej pracy z ich użyciem. Wyeksploatowaniu ulegają konkretne komponenty danej maszyny. W związku z tym każdy użytkownik podnośników koszowych i innych, podobnych urządzeń, potrzebuje stałego dostępu do niezawodnych, wysokiej jakości części zapasowych do podnośników. Nieważne, czy spotkała Cię awaria sprzętu, czy też część wymaga wymiany w ramach regularnego, okresowego przeglądu urządzenia, musisz mieć możliwość wyboru nowej, sprawnej części. Tym, czego potrzebujesz, są koła do podnośników? A może awarii uległ joystick do podnośnika? Sprawdź naszą ofertę!

Pulpity sterownicze, koła, joysticki do podnośników itp.

Wśród oferowanych przez nas części zamiennych do podnośników znajdziesz między innymi: koła, joysticki do podnośnika, pulpity sterownicze, moduły, prostowniki, zawory czy też czujniki przechyłu. Proponujemy części do marek takich jak Iteco, Genie, Haulotte, Holland Lift, Omme i innych renomowanych producentów, którzy cieszą się zaufaniem klientów z całego świata. Z wyposażenia tego korzysta tysiące specjalistów z różnych kontynentów. Decydując się zatem na tego rodzaju akcesoria, jesteś ubezpieczony na każdą ewentualność, a dzięki zamiennym częściom zepsuty element podnośnika nie spowoduje długiego przestoju w pracy. W asortymencie Podnosniki.pl znajdziesz nie tylko części zamienne, oferujemy również szkolenia, dzięki którym zdobędziesz uprawnienia UDT. Nasi specjaliści prowadzą szkolenia z obsługi ładowarek teleskopowych i podestów ruchomych przejezdnych. Możesz przeszkolić zespół pracowników, co znacznie podniesie poziom jakości pracy.

Oferujemy również kompleksową, zgodną z wytycznymi UDT konserwację sprzętu, która znacznie przedłuża żywotność maszyn. Wybierając ofertę naszej firmy, masz w związku z tym dostęp nie tylko do części do podnośników koszowych takich, jak koła, czy joysticki do podnośników, ale również będziesz mieć do czynienia z najlepszymi specjalistami, którzy chętnie wesprą Cię i podzielą się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Tylko wybór najlepszych fachowców, jakich odnajdziesz właśnie w naszej firmie, daje Ci pewność korzystania z najlepszych części, a także możliwość zwrócenia się o pomoc w dowolnym momencie – zawsze, kiedy będziesz tego potrzebować.

Części do podnośników koszowych i nie tylko

W ramach naszej oferty zbudowanej wokół podnośników świadczymy także usługi wypożyczania sprzętu. Jeżeli nie potrzebujesz podnośnika na stałe, wynajęcie go będzie doskonałym rozwiązaniem. Skorzystaj z naszej oferty i wybierz wysokiej jakości części do podnośników koszowych!

W sprzedaży posiadamy podnośniki producentów tj. Genie, Haulotte, JLG, Iteco, Manitou, Holland Lift, Omme, Upright. Są to najlepsze w branży, renomowane firmy, których urządzenia obecne są w wielu firmach w krajach z całego świata.
Jeśli oferujemy konkretne urządzenia, nie możemy zostawić naszych klientów bez pomocy już po ich zakupie. W związku z tym zapewniamy kompleksową ofertę w zakresie sprzedaży części zamiennych do wymienionych podnośników. Gdy wybierzesz urządzenie z naszej oferty, możesz mieć więc pewność, że nigdy nie pozostawimy Cię bez rozwiązania w przypadku awarii konkretnego komponentu, ponieważ zapewnimy Ci odpowiednie części. Świadczymy także usługi serwisu posprzedażowego oraz konserwacje i przeglądy zgodne z UDT, jak i szkolenia mające na celu zdobycie uprawnień UDT.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznawania się z naszą ofertą części do podnośników koszowych oraz innych punktów przygotowanych przez nas propozycji. Dołącz do szerokiego grona klientów zadowolonych z naszych usług. Zapraszamy serdecznie – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

W sprzedaży posiadamy podnośniki producentów tj. Genie, Haulotte, JLG, Iteco, Manitou, Holland Lift, Omme, Upright

W związku z tym zapewniamy kompleksową ofertę w zakresie sprzedaży części zamiennych do wymienionych podnośników. Świadczymy także serwis posprzedażowy oraz konserwacje i przeglądy zgodne z UDT jak i szkolenia mające na celu zdobycie uprawnień UDT.

Kontakt w kwestii części i serwisu: 662 844 852, serwis@podnosniki.pl


poziomnica podnosniki.pl

Zapraszamy, jesteśmy do Państwa dyspozycji.
rentalo.pl
MotoMaszyny.pl

Biuro i warsztat:
ul. Toruńska 20
86-005 Ciele koło Bydgoszczy
Tel. biuro: +48 733 377 377

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek
7:00-16:00

Sprzedaż podnośników:
+48 509 608 000
sprzedaz@podnosniki.pl

Wynajem podnośników:
+48 792 323 323 
wynajem@podnosniki.pl
Copyright © podnosniki.pl
 
 
Karczewski sp. z o.o. ul. Toruńska 20, 86-005 Ciele, NIP: 5543003933, Regon: 522450199

Polityka Prywatności

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej Akceptuję