Podnosniki.pl
FacebookInstagramGoogle+Google+Google+

Części do podnośników

Praca na wysokościach to specyficzna działalność, która wymaga całkowitego przestrzegania przepisów BHP i spełniania wymogów bezpieczeństwa. Tylko w takiej postaci jest ona odpowiednia dla osób znajdujących się na wysokościach. Bezpieczeństwo to także większa efektywność i dokładniejsze wykonywanie swoich obowiązków.

Równie istotne jest uwzględnianie uprawnień UDT, czyli tych wydawanych przez Urząd Dozoru Technicznego. Wykonanie badań wyposażenia i uzyskanie uprawnień UDT to informacja o jakości urządzeń transportu bliskiego, które zostały dokładnie sprawdzone i przetestowane. Oferujemy urządzenia z uprawnieniami UDT, dlatego możesz mieć pewność, że części do podnośników z naszej oferty są odpowiednim wyposażeniem wysokiej jakości. Zapraszamy do korzystania z naszej oferty.

 

wybierz produkt

Bogata oferta części do podnośników

Wśród oferowanych przez nas części zamiennych do podnośników znajdziesz między innymi: koła, joysticki do podnośnika, pulpity sterownicze, moduły, prostowniki, zawory czy też czujniki przechyłu. Proponujemy części do marek takich jak Iteco, Genie, Haulotte, Holland Lift, Omme i innych renomowanych producentów, którzy cieszą się zaufaniem specjalistów z całego świata. Jesteś więc ubezpieczony na każdą ewentualność, a dzięki zamiennym częściom zepsuty element podnośnika nie spowoduje długiego przestoju w pracy. W asortymencie Podnosniki.pl znajdziesz nie tylko części zamienne, oferujemy również szkolenia, dzięki którym zdobędziesz uprawnienia UDT. Nasi specjaliści prowadzą szkolenia z obsługi ładowarek teleskopowych i podestów ruchomych przejezdnych. Możesz przeszkolić zespół pracowników, co znacznie podniesie poziom jakości pracy.
Oferujemy również kompleksową ,zgodną z wytycznymi UDT konserwację sprzętu, która znacznie przedłuża żywotność maszyn.

Części zamienne do podnośników od zaufanych producentów

Części z naszego asortymentu są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Są dostępne w korzystnych cenach, a inwestycja w zamienną część zwróci się z nawiązką w trakcie użytkowania maszyny. Nie obawiaj się usterek – jako firma Lifts świadczymy kompleksowy serwis posprzedażowy. Podnośniki będą zawsze gotowe do wspomagania efektywnej pracy. Zamówione części szybko dotrą do Ciebie, umożliwiamy transport na terenie całego kraju. Jeżeli potrzebne jest zamówienie specjalnej części, sprowadzenie jej zajmuje najczęściej 24-48 godzin.

W ramach naszej oferty zbudowanej wokół podnośników świadczymy także usługi wypożyczania sprzętu. Jeżeli nie potrzebujesz podnośnika na stałe, wynajęcie go będzie doskonałym rozwiązaniem. Skorzystaj z naszej oferty i wybierz wysokiej jakości części zamienne do podnośników!

 

W sprzedaży posiadamy podnośniki producentów tj. Genie, Haulotte, JLG, Iteco, Manitou, Holland Lift, Omme, Upright.

 

W związku z tym zapewniamy kompleksową ofertę w zakresie sprzedaży części zamiennych do wymienionych podnośników. Świadczymy także serwis posprzedażowy oraz konserwacje i przeglądy zgodne z UDT jak i szkolenia mające na celu zdobycie uprawnień UDT.

Kontakt w kwestii części i serwisu: 662 844 852, serwis@podnosniki.pl


poziomnica podnosniki.pl

Zapraszamy, jesteśmy do Państwa dyspozycji.
MotoMaszyny.pl

Biuro i warsztat:
ul. Flisacka 17a
85-425 Bydgoszcz
Tel. biuro: +48 733 377 377

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek
7:00-16:00

Sprzedaż podnośników:
+48 662 844 852
info@podnosniki.pl

Wynajem podnośników:
+48 792 323 323 
wynajem@podnosniki.pl
Copyright © podnosniki.pl
 
Lifts Łukasz Karczewski - Kruszyn ul. Północna 24G, 86-014 Sicienko NIP: 9670976541

Polityka Prywatności

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej Akceptuję