Podnosniki.pl
FacebookInstagramGoogle+Google+Google+
 
Komfortowo dojedziesz do Podnosniki.pl

Nareszcie dojazd do Podnosniki.pl funkcjonuje według normalnego trybu i nie jest utrudniony. Po ponad pięciu miesiącach nie ma już potrzeby objazdu przez Bronikowskiego. Z ulicy Grunwaldzkiej - tak jadąc od Szczecina, DK10, Osowej Góry, jak i od centrum Bydgoszczy - skręcicie bezpośrednio w ul. Flisacką. Na razie jeszcze bez sygnalizacji świetlnej, która nie została uruchomiona.

Koniec utrudnień przy dojeździe do Lifts Łukasz Karczewski a także dla naszych dostaw i serwisu. Prace drogowców na tym etapie zakończone. Serdecznie zapraszamy do naszej siedziby przy ul. Flisackiej 17A.

Jak dojeżdża się od strony Osowej Góry obejrzycie w tym video

Ulica Grunwaldzka jest modernizowana od ronda do rogatek Bydgoszczy. Zakładany efekt prac: dwie jezdnie w każdą stronę, do tego buspas między ul. Skośną a Filtrową, a także drogi rowerowe. Do końca ubiegłego roku wykonawca Budimex oddał do użytku leśny odcinek między Czyżkówkiem a Osową Górą i fragment na tym drugim osiedlu. Końcowy fragment też jest prawie gotowy, ale jego oddanie wstrzymał brak przyłącza energetycznego. Trwają przygotowania do ostatnich prac przy nowych jezdniach na Czyżkówku. W marcu udostępniony zostanie odcinek przy skrzyżowaniu z ul. Czaplą na Osowej Górze. W ostatnich tygodniach udało się m.in. wymienić podbudowę na południowej jezdni ul. Grunwaldzkiej przy skrzyżowaniu z Flisacką. Ruch koło Podnosniki.pl został przełożony na nowy odcinek. W najbliższym czasie oddana zostanie do użytku południowa jezdnia na wysokości schroniska dla zwierząt na Osowej Górze.

Budowane jeszcze skrzyżowanie z ul. Filtrową i to właśnie oddawane z Flisacką będą wyposażane w nowe sygnalizacje świetlne. Wszystkie prace na ul. Grunwaldzkiej mają zakończyć się w czerwcu.

Jeżeli korzystałeś z naszych usług - prosimy wystaw opinię

 

Zapraszamy, jesteśmy do Państwa dyspozycji.
MotoMaszyny.pl

Biuro i warsztat:
ul. Flisacka 17a
85-425 Bydgoszcz
Tel. biuro: +48 733 377 377

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek
7:00-16:00

Sprzedaż podnośników:
+48 662 844 852
info@podnosniki.pl

Wynajem podnośników:
+48 792 323 323 
wynajem@podnosniki.pl
Copyright © podnosniki.pl
 
Lifts Łukasz Karczewski - Kruszyn ul. Północna 24G, 86-014 Sicienko NIP: 9670976541

Polityka Prywatności

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej Akceptuję