Podnosniki.pl
FacebookInstagramGoogle+Google+Google+
 
Podnosimy kwalifikacje pracowników serwisu

Doskonalimy kwalifikacje u najlepszych - za pracownikami serwisu oraz szefem Podnosniki.pl, szkolenie specjalistyczne w Haulotte Polska. Konserwatorzy Podnosniki.pl mają za sobą dwudniowe szkolenie w Jankach pod Warszawą. W programie wartościowego i przydatnego instruktażu były m.in:
- ogólna charakterystyka maszyn
- elementy składowe zwyżek
- kody błędów
- kalibracja podnośników
- zajęcia praktyczne przy podestach ruchomych
Wszystko po to, by jeszcze skuteczniej rozwiązywać problemy, odpowiadać na pytania, serwisować maszyny wiodącej światowej marki podnośników. Dziękujemy Haulotte Polska za przekazaną wiedzę.

Przypominamy, że w sprawach serwisu, napraw, części w firmie Podnosniki.pl należy kontaktować się pod numerem telefonu 662 844 852. Serwis firmy Lifts Łukasz Karczewski jest najlepszy. Reagujemy na potrzeby naszych stałych i nowych klientów. Wyróżnia nas szybkość reakcji, fachowość, uprzejmość, elastyczność. Zapraszamy do współpracy, rozwijamy się, doskonalimy serwis maszyn.

Posiadamy uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego nr UD-03-87-P/1-20 do: dokonywania modernizacji i napraw podestów ruchomych i wózków jezdniowych. Wykwalifikowany personel zakładu uprawnionego przygotuje dla państwa pełną dokumentację wraz z naprawą i badaniem po modernizacyjnym w uzgodnieniu z Urzędem Dozoru Technicznego.

Decyzje uprawniające w zakresie napraw lub modernizacji  urządzeń technicznych wydawane są po po stwierdzeniu, że wnioskujący spełnia wymagania w zakresie wytwarzania, montażu, naprawy lub modernizacji urządzeń technicznych oraz wytwarzania materiałów i elementów w szczególności:

wdrożył właściwą technologię wytwarzania, montażu, naprawy lub modernizacji,

  • posiada urządzenia zapewniające wytwarzanie, naprawę lub modernizację zgodnie z technologią, o której mowa w pkt 1,

  • posiada zorganizowaną kontrolę jakości,

  • ma możliwość przeprowadzenia badań niszczących i nieniszczących wytwarzanych, naprawianych lub modernizowanych urządzeń technicznych oraz materiałów we własnym laboratorium lub laboratorium uznanym przez organ właściwej jednostki dozoru technicznego,

  • zatrudnia pracowników o odpowiednich kwalifikacjach (zob. Kwalifikacje osób), m. in.: osoby odpowiedzialne za wytwarzanie, naprawę, modernizację i kontrolę jakości urządzeń technicznych oraz materiałów i elementów stosowanych do wytwarzania, naprawy lub modernizacji tych urządzeń powinny posiadać:

    • wyższe wykształcenie techniczne i co najmniej dwuletnią praktykę zawodową lub

    • wykształcenie średnie techniczne i co najmniej pięcioletnią praktykę zawodową oraz

    • znajomość norm, przepisów o dozorze technicznym i warunków technicznych dozoru technicznego w zakresie prowadzonej działalności.

Więcej informacji pod numerem telefonu 792 323 323.

Szkolenie konserwatorów podnośników

Szkolenie konserwatorów Haulotte

Szkolenie konserwatorów Haulotte

Zapraszamy, jesteśmy do Państwa dyspozycji.
MotoMaszyny.pl

Biuro i warsztat:
ul. Flisacka 17a
85-425 Bydgoszcz
Tel. biuro: +48 733 377 377

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek
7:00-16:00

Sprzedaż podnośników:
+48 662 844 852
info@podnosniki.pl

Wynajem podnośników:
+48 792 323 323 
wynajem@podnosniki.pl
Copyright © podnosniki.pl
 
Lifts Łukasz Karczewski - Kruszyn ul. Północna 24G, 86-014 Sicienko NIP: 9670976541

Polityka Prywatności

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej Akceptuję