Podnosniki.pl
FacebookInstagramGoogle+Google+Google+
 
Podnośniki w Projekcie Ławeczka

Choć nasze uczestnictwo w Projekt Ławeczka trwa już jakiś czas, to dziś doczekaliśmy oficjalnej publikacji. To niezwykły, niecodzienny powód do dumy i satysfakcji być w gronie firm społecznie odpowiedzialnych. Chcąc przybliżyć projekt sięgnijmy do źródeł. Oto co przeczytamy na oficjalnej stronie pomysłodawców (https://laweczka.org/):

Misją naszego przedsięwzięcia jest zbudowanie społeczności przedsiębiorców, którzy wspólnie przyczynią się do rozwoju przestrzeni publicznej LPKiW "Myślęcinek", aby uatrakcyjnić aktywny wypoczynek mieszkańców Bydgoszczy, a tym samym wypełnić lukę w infrastrukturze, polegającą na braku wystarczającej liczby ławek w największym parku miejskim w Polsce. Już w pierwszym kwartale 2019 roku zamierzamy posadowić 100 nowoczesnych ławek zawierających grawery sponsorów, a do 2023 roku zwiększymy ich liczbę aż do 500. Po osiągnięciu tego celu, zgodnie z założonym zobowiązaniem, przekażemy wszystkie ławki na wyłączną własność LPKiW "Myślęcinek", aby nieprzerwanie służyły mieszkańcom województwa kujawsko-pomorskiego.

Dla osób spoza Bydgoszczy i kujawsko-pomorskiego wyjaśnienie geolokalizacyjne:

Myślęcinek (Leśny Park Kultury i Wypoczynku) to największy w Polsce park miejski położony zaledwie pięć kilometrów od centrum Bydgoszczy. Ponad 800 - hektarową enklawę leśnych uroczysk ze wzgórzami oraz jarami przeciętymi strugami chętnie odwiedzają nie tylko bydgoszczanie, ale także przyjezdni urzeczeni pięknem natury harmonijnie połączonej z bogatą infrastrukturą, która pozwala na aktywny wypoczynek, relaks i uprawianie sportów, nawet wyczynowych. Jednym z najpopularniejszych miejsc w Leśnym Parku jest Polana Różopole. To tu odbywają się niezliczone koncerty, zjazdy, festiwale, pikniki i wydarzenia sportowe.

A oto jak specjaliści z Projekt Ławeczka powitali nas oficjalnie w gronie partnerów projektu:

Podnosniki.pl to firma, która (...) specjalizuje się w wynajmowaniu, sprzedaży, leasingu oraz serwisie podestów ruchomych, ładowarek teleskopowych, podnośników towarowych oraz rusztowań. To profesjonaliści oferujący wsparcie na każdym etapie współpracy: zapewniają, między innymi, transport maszyn i podnośników własnym, nowoczesnym taborem, naprawiają, modernizują i przeprowadzają resurs.
Cała Załoga Podnosniki.pl jest rzetelna, staranna i oddana klientowi. Nic nie pozostawiają przypadkowi. Są największą siłą firmy, której zależy na wysokiej renomie. Właściciele pragną, by firma zawsze kojarzyła się wyłącznie z wysoką jakością. Ich starania przynoszą zamierzony efekt

Podnosniki.pl to przedsiębiorstwo społecznie odpowiedzialne. Angażują się w życie miasta np. wraz z UMB, pomagali przy ozdabianiu "Przechodzącego przez rzekę" z okazji wydarzeń sportowych, wsparli także CWZS Zawisza przy Mistrzostwach Świata U-20 w piłce nożnej. W ramach akcji #pomocnepodnośniki udzielili także pomocy szpitalom walczącym z epidemią koronawirusa.
Doceniamy uczciwy biznes oparty na szlachetnych wartościach. Podziwiamy dbałość o klientów oraz utrzymanie wysokiego poziomu obsługi. Z przyjemnością witamy Was w Projekcie Ławeczka

Tyle cytatów. A ławeczka firmy Podnosniki.pl wygląda tak (zdjęcia oryginale dzięki życzliwości Projekt Ławeczka):

Projekt Ławeczka Projekt Ławeczka Projekt Ławeczka

                                Projekt Ławeczka Projekt Ławeczka

Zapraszamy do relaksu w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku jak również do uczestnictwa w Projekt Ławeczka.

 

Zapraszamy, jesteśmy do Państwa dyspozycji.
rentalo.pl
MotoMaszyny.pl

Biuro i warsztat:
ul. Toruńska 20
86-005 Ciele koło Bydgoszczy
Tel. biuro: +48 733 377 377

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek
7:00-16:00

Sprzedaż podnośników:
+48 662 844 852
info@podnosniki.pl

Wynajem podnośników:
+48 792 323 323 
wynajem@podnosniki.pl
Copyright © podnosniki.pl
 
Lifts Łukasz Karczewski - Kruszyn ul. Północna 24G, 86-014 Sicienko NIP: 9670976541

Polityka Prywatności

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej Akceptuję