Podnosniki.pl
FacebookInstagramGoogle+Google+Google+
 
Snorkel do Państwa dyspozycji

Nowe podnośniki towarowe Snorkel ML12C. Amerykańska marka. Z satysfakcją informujemy, że Lifts Łukasz Karczewski jest pierwszym odbiorcą tego sprzętu na rynku polskim. Prezentowana maszyna ma napęd ręczny. Masa podnośnika 111 kg, udźwig 340kg na wysokość 4 metrów. Waga nieco powyżej 100kg daje tę przewagę, że łatwo maszynę załadować do busa lub furgonetki i podnieść montaż na wyższypoziom .Już można je kupić. Zapraszamy do kontaktu: 662 844 852. Nie ma się co rozpisywać - najlepiej obejrzeć możliwości sprzętu przezentowane przez naszych serwisantów Piotra i Marka na krótkim video:

Podnośnik towarowy Snorkel ML12C - demo

Dysponujemy także modelami o wysokości roboczej 6 i 8 metrów. Prace wykonywane na wysokościach wymagają zastosowania odpowiedniego sprzętu, który umożliwi efektywne i komfortowe działanie przy zachowaniu bezpieczeństwa. Firma Lifts Łukasz Karczewski (podnosniki.pl) oferuje nie tylko sprzedaż podnośników nowych oraz używanych, ale również pomoc w wyborze właściwej maszyny, a także kompleksową obsługę posprzedażową. W naszym asortymencie znajduje się wyłącznie wysokiej jakości sprzęt o różnych parametrach technicznych renomowanych marek. Wśród nich proponujemy urządzenia spalinowe, elektryczne lub hybrydowe, dzięki czemu możesz wybrać podnośnik dostosowany do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa.

W naszej ofercie znajdziesz zarówno podnośniki na przyczepie, jak i teleskopowe, przegubowe oraz podnośniki nożycowe i towarowe. Proponujemy na sprzedaż nowy sprzęt znanych i sprawdzonych producentów, takich jak Genie, Haulotte, JLG, Iteco, Manitou, Holland Lift, Omme, Snorkel, Nifty Lift i Almac. Marki te są znane z wysokiej jakości urządzeń o solidnym wykonaniu, dlatego sprawdzą się znakomicie również w Twojej firmie.

  

 

Zapraszamy, jesteśmy do Państwa dyspozycji.
rentalo.pl
MotoMaszyny.pl

Biuro i warsztat:
ul. Toruńska 20
86-005 Ciele koło Bydgoszczy
Tel. biuro: +48 733 377 377

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek
7:00-16:00

Sprzedaż podnośników:
+48 662 844 852
info@podnosniki.pl

Wynajem podnośników:
+48 792 323 323 
wynajem@podnosniki.pl
Copyright © podnosniki.pl
 
 
Karczewski sp. z o.o. ul. Toruńska 20, 86-005 Ciele, NIP: 5543003933, Regon: 522450199

Polityka Prywatności

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej Akceptuję