Banner Image

Podnośniki Gorzów Wielkopolski

Szukasz podnośnika? Nasza wypożyczalnia świadczy usługi wynajmu podestów ruchomych, zwyżek i podnośników koszowych w Gorzowie Wielkopolskim i jego okolicach. Oferujemy szeroki wybór maszyn i transport na korzystnych warunkach. Wyślij wiadomość lub po prostu zadzwoń, aby otrzymać indywidualna ofertę!

Maszyny dostępne w ofercie naszej wypożyczalni:

Nowoczesne i bezpieczne maszyny – podnośniki Gorzów Wielkopolski

Praca na wysokości to codzienność dla wielu firm z Gorzowa Wielkopolskiego, dlatego wiele z nich postanawia porzucić niebezpieczne i nieefektywne rozwiązania jakimi są rusztowania, podesty przesuwne czy drabiny. Co więc wybierają? Odpowiedzią są podnośniki koszowe zwane też zwyżkami czy profesjonalnie podestami ruchomymi. Maszyny te znacznie zwiększają bezpieczeństwo i przyspieszają wykonywanie prac. Wśród nich znajdziemy najpopularniejsze jak podnośniki nożycowe, przegubowe, masztowe, teleskopowe, na gąsienicach, montowane na przyczepach. Znajdziesz je zarówno w wersjach spalinowych, elektrycznych jak i hybrydowych.

Poszukujesz podnośnika w Gorzowie Wielkopolskim? PODNOSNIKI.pl  to Twój pewny dostawca. Dzięki naszym podnośnikom koszowym z łatwością przeprowadzisz prace takie jak renowacje budynków, budowa obiektów przemysłowych, montaż instalacji, przycinka drzew, konserwacje, przeglądy okresowe i wiele innych.

Gdy realizujesz prace na wysokości jesteśmy dostępni do Twojej dyspozycji!

Realizuj swoje zadania na wysokości szybciej i bezpieczniej!

Gorzów Wielkopolski i okolice to rejon do którego dostarczamy podnośniki koszowe bezpośrednio do naszych klientów.

Kontakt

Zapraszamy do wynajmu zwyżek w Gorzowie Wielkopolskim!

Planowane prace na wysokości? Szukasz dostawcy urządzeń, które Ci w tym pomogą? Firmy z Gorzowa Wielkopolskiego mogą liczyć na naszą wypożyczalnie podnośników. Od kilkunastu lat pomogliśmy tysiącom klientów w całej Polsce dostarczając im bezpieczny sprzęt.

Czemu warto skorzystać z wypożyczalni zwyżek PODNOSNIKI.pl?

  • Flota kilkuset podnośników różnego typu. Maszyny renomowanych producentów takich jak Genie, NiftyLift, Haulotte, JLG czy JCB,
  • Bezpieczny i pewny sprzęt. Każdy podnośnik posiada ważne badanie UDT, a konserwatorzy regularne dbają o to żeby minimalizować ryzyko wystąpienia usterek,
  • Nasza wypożyczalnia oferuje zarówno wynajem krótkoterminowy jak i wynajem długoterminowy na korzystnych warunkach najmu,
  • Prosty proces wynajmu. Nie stosujemy skomplikowanych zapisów w umowach. Wszystko możesz załatwić w kilku krokach przez internet,
  • Dostarczamy podnośniki klienta. Zapewniamy dostawę i odbiór na adres pracy naszych klientów,
  • Przyjedziemy w przypadku awarii. Mobilny serwis gotowy jest usunąć każdą usterkę, a jeżeli zajdzie potrzeba wymienimy maszynę na inną o podobnych parametrach.

Nasz zespół jest gotowy pomóc w doborze odpowiedniej maszyny i przeprowadzić przez cały proces wynajmu. Zamówienie podnośnika jest bardzo proste wystarczy, że napiszesz lub zadzwonisz, a przedstawimy indywidualna wycenę wraz z kosztami dostawy.

Podesty ruchome, zwyżki, podnośniki - Gorzów Wielkopolski

Nie tylko wynajem. Sprzedaż podnośników koszowych nowych i używanych z dostawą do Gorzowa Wielkopolskiego!

Nie chcesz wynajmować? A może bardziej opłacalne jest dla Ciebie posiadanie zwyżki na stałe? W naszej firmie możesz zarówno zakupić nowe jak i używane podnośniki. Wszystkie maszyny dostępne z naszej floty wynajmu dostępne są także na sprzedaż.

Dlaczego warto rozważyć zakup używanego podnośnika z naszej floty?

  • Możesz u Nas zobaczyć pełną historię serwisową danej maszyny z naszej floty,
  • Wszystkie maszyny posiadają ważne badanie UDT i przechodzą regularne naprawy,
  • Oferujemy 30 dniową gwarancję rozruchową, dzięki czemu nie musisz bać się, że kupujesz kota w worku,
  • Możliwość przetestowania maszyny na wynajem przed zakupem w twoim miejscu pracy.

Preferujesz zakup nowego podnośnika? Pomożemy w doborze odpowiedniej maszyny do Twoich zadań. Jesteśmy jedynym w Polsce autoryzowanym dystrybutorem podnośników dobrze znanej marki JCB.Wybieraj spośród nowych i używanych podnośników nożycowych, przegubowych, teleskopowych masztowych na sprzedaż. Kup podnośnik z dostawą do Gorzowa Wielkopolskiego!

Skontaktuj się z Nami, a nasz handlowiec opowie Ci więcej szczegółów o wybranej przez Ciebie maszynie!

Podnośniki Gorzów Wielkopolski - sprzedaż i wynajem maszyn