Podnośnik przegubowy Genie z135 na moście w Bydgoszczy

Podnośniki Konin

Konin to jedno z wielu miast to jakich docieramy z naszą ofertą wynajmu podnośników. Firmy, które szukają bezpiecznych i efektywnych rozwiązań do pracy na wysokości korzystają z naszej wypożyczalni od wielu lat. Dostarczymy maszyny uznanych na rynku producentów takich jak Genie, Haulotte, JLG czy JCB. Zapraszamy do współpracy!

Modele podnośników na wynajem w Koninie i okolicach:

Wypożyczalnia podnośników Konin – atrakcyjne ceny i szeroka oferta

Podesty ruchome czy podnośniki koszowe potocznie zwane zwyżkami są to maszyny samobieżne przeznaczone do wykonywania prac na wysokościach. W ofercie naszej firmy znajdziecie pełen przekrój podnośników do wyboru w zależności od waszych potrzeb. Znajdziecie u Nas podnośniki masztowe, przegubowo-teleskopowe oraz klasyczne nożycowe. Dostępne są modele o różnym rodzaju zasilania: elektryczne, spalinowe oraz hybrydowe, dzięki czemu znajdziesz zwyżkę odpowiednią do pracy zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń.

Konin i okolice to obszar, który od lat podlega intensywnemu rozwojowi, dlatego możecie liczyć na kompleksową ofertę z naszej strony. Jeżeli chcesz wynająć sprzęt do pracy w Koninie jesteśmy w stanie dostarczyć go do Ciebie nawet w ciągu 24h.

Podnośniki Konin - wynajem maszyn budowlanych

Planujesz prace na wysokość w Koninie?

Gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie. Zadzwoń lub napisz, a otrzymasz darmową wycenę od naszego zespołu!

Kontakt

Zalety wynajmu podnośników w Koninie od PODNOSNIKIpl

Zapraszamy małe jak oraz duże firmy z Konina i okolic do skorzystania z oferty naszej wypożyczalni podnośników.

  • Bardzo szeroka oferta sprzętu na wynajem, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiedni sprzęt do swoich potrzeb,
  • Oszczędność czasu – minimum formalności, dzięki czemu skupiamy się na tym co najważniejsze,
  • Dostawy na czas, dzięki własnym pojazdom transportowym,
  • Profesjonalne doradztwo – nasz zespół handlowy z wieloletnim doświadczeniem, działa na zasadach partnerskich, dzięki czemu możesz liczyć na nas w każdej sytuacji,
  • Mobilny serwis podnośników – w pełni wyposażone pojazdy serwisowe oraz przeszkolona załoga serwisantów zapewnia, że ryzyko przestojów w trakcie awarii staje się minimalne,
  • Możliwość zakupu maszyny zarówno nowej i używanej.