Genie z135 na moście w Bydgoszczy

Podnośniki koszowe, zwyżki, podesty ruchome na wynajem Bydgoszcz

Wynajem podnośników koszowych Bydgoszcz

Podnośniki na wynajem Bydgoszcz i okolice, jeżeli rozważasz taki sprzęt do Twoich prac to dobrze trafiłeś. Wynajem podnośników koszowych to doskonałe rozwiązanie dla firm, które potrzebują dostępu do trudno dostępnych miejsc. Podnośniki koszowe umożliwiają wykonywanie prac na wysokościach w bezpieczny i wygodny sposób. Dzięki nim praca na wysokościach jest znacznie łatwiejsza, szybsza i bardziej efektywna.

Co to są podnośniki koszowe?

Podnośniki koszowe inaczej podesty ruchome czy zwyżki są to maszyny, które służą do podnoszenia ludzi i materiałów. Maszyny te wykorzystują do tego platformę lub kosz zamontowany w konstrukcji. Na rynku możemy znaleźć wiele typów podnośników od małych przeznaczonych do pracy w biurach czy magazynach po na prawdę spore maszyny pozwalające pracować na dużych wysokościach np. na budowie.

Genie z135 na moście

Rodzaje podnośników koszowych Bydgoszcz

Podesty ruchome posiadają wiele typów i konfiguracji. Na rynku możemy znaleźć małe elektryczne podnośniki masztowe i nożycowe przeznaczone do pracy wewnątrz pomieszczeń, ale znajdziemy też większe podnośniki nożycowe w wersji spalinowej, które idealnie się sprawdzą do pracy kilku osób na budowie w ciężkich warunkach.

Wśród podnośników koszowych możemy także znaleźć zwyżki przegubowe i teleskopowe. Podesty ruchome tego typu nie tylko unoszą się góra/dół, ale także potrafią wysięgnąć się w bok. Cecha ta pozwala na pracę w bardzo trudno dostępnych miejscach jak i nad przeszkodami. Maszyny te pozwolą sięgnąć nam nawet na wysokość ponad 40m (Genie Z-135).

Jeżeli potrzebujesz wykonać pracę przy drzewach lub tam gdzie podnośnik wolnobieżny nie może wjechać to mogą sprawdzić się podnośniki na przyczepach. Niewątpliwą zaletą podnośników na przyczepie jest to, że możemy sami je przetransportować samochodem wyposażonym w hak.

W naszym bydgoskim oddziale PODNOSNIKI.pl posiadamy podnośniki znanych producentów na rynku takich jak Genie, JLG, JCB, Haulotte czy Imer. Jeżeli szukasz zwyżki nietypowej zwyżki na wynajem to posiadamy także podnośniki na gąsienicach przeznaczonych do pracy w bardzo ciężkim terenie.

Wynajem podnośników Bydgoszcz

Oferujemy wynajem podnośników koszowych, które są idealne do wszelkich prac związanych z elewacją czy montażem reklam, wykonywaniem prac konserwacyjnych, a także do prac w halach przemysłowych, magazynach czy na różnego rodzaju budowach. Nasza flota podnośników koszowych składa się z wielu różnych modeli. Podnośniki pozwalają na dostęp do miejsc o różnej wysokości i trudności dostępu. Oferujemy podnośniki koszowe o wysokości roboczej od kilku do nawet ponad 40 metrów.

Wszystkie nasze podnośniki koszowe są w pełni sprawne i bezpieczne. Przed każdym wynajmem podnośnika koszowego przeprowadzamy dokładną weryfikację stanu technicznego w poszukiwaniu usterek. Pamiętaj, że do obsługi tego typu maszyn potrzebne są stosowne uprawnienia. Jeżeli chcesz je zdobyć to pomożemy Ci to zrobić. Przejdź do zakładki szkolenia. Jeżeli chcesz zobaczyć jak wyglądają takie podnośniki w akcji to zapraszamy na nasz kanał na YouTubie https://www.youtube.com/c/Podnosnikipl.

Chcesz wynająć podnośnik w Bydgoszczy lub okolicach?

Skontaktuj się z Nami pomożemy i doradzimy Ci w doborze odpowiedniej zwyżki do Twoich potrzeb

Kontakt

#wyższypoziom

Potrzebujesz pomocy? Nie czekaj, postaw na doświadczenie, pomożemy.

Skontaktuj się z jednym z naszych doradców. Doradzimy, pomożemy.

Logo Podnosnikipl

Oddział Bydgoszcz

ul. Toruńska 20, 86-005 Ciele koło Bydgoszczy

Oddział Poznań

ul. Bukowska 5, 62-081 Wysogotowo
Przejdź do kontaktu

    Zapisz się do newslettera