Podnośnik przegubowy Genie z135 na moście w Bydgoszczy

Podnośniki Słupsk

Rozglądasz się za wynajmem podnośnika koszowego lub zwyżki nożycowej? Nasza wypożyczalnia podnośników obsługuje firmy z całego województwa Pomorskiego w tym miasta Słupsk. W naszej ofercie znajdziesz podnośniki różnego typu od kilku do nawet ponad 43m wysokości roboczej. Szukasz podnośników na terenie Słupska lub okolic? Skontaktuj się z Nami!

Firmom ze Słupska wypożyczamy:

Wynajem podnośników Słupsk – sprawdzony dostawca!

Podnośniki to urządzenia służące do wykonywania prac na różnych wysokościach w sposób bezpieczny i efektywny. Firmy ze Słupska i okolic wykorzystują podnośniki do prac remontowych, renowacyjnych, budowlanych, konserwacji, reklamy czy inwentaryzacji.

Jakiego typu zwyżki znajdziesz w ofercie naszej wypożyczalni dla miasta Słupsk?

  • Zwyżki nożycowe – w wersji elektrycznej do 16m wysokości roboczej i w wersji spalinowej do nawet 18m.
  • Podnośniki przegubowo-teleskopowe – w wersji elektrycznej do ponad 20m wysokości roboczej, a w wersji spalinowej do nawet 43m!
  • Podnośniki koszowe masztowe – o wysokości roboczej do nawet 12.65 m oraz zasięgu bocznym blisko 7m.
  • Ładowarki teleskopowe – o udźwigu 4t oraz zasięgu ponad 17m.

Znajdziesz także specjalistyczny sprzęt jak podnośniki montowane na przyczepie, o napędzie gąsienicowym oraz podnośniki z zasilaniem hybrydowym.

Podnośniki Słupsk - wypożyczalnia podnośników i zwyżek

Wynajmij nowoczesne i bezpieczne podnośniki w Słupsku!

Sprawdź ofertę naszej wypożyczalni.

Kontakt

Dlaczego firmy ze Słupska i okolic decydują się na współpracę z Naszą wypożyczalnią?

Dzięki flocie kilkuset podnośników możemy dostarczyć maszynę na twoją inwestycję nawet następnego dnia. Oferujemy atrakcyjne warunki wynajmu zwyżek, wszelkie formalności są ograniczone do minimum, a nasz doświadczony zespół handlowców przejdzie z tobą cały proces.

Podnośniki naszej firmy pracowały przy wielu mniejszych oraz większych inwestycjach na terenie Słupska. Dzięki własnemu magazynowi części, doświadczonym serwisantom oraz mobilnym pojazdom jesteśmy w stanie szybko reagować na każdą usterkę. Średni czas usunięcia awarii od zgłoszenia do rozwiązania problemu wynosi 6 godzin. Jeżeli nie jesteśmy w stanie naprawić maszyny wymieniamy ją bezkosztowo na taką o zbliżonych parametrach pracy.

Skontaktuj się z naszą wypożyczalnią, a przygotujemy dla Ciebie bezpłatną ofertę na zwyżki. Słupsk to miasto, które obsługujemy z naszego oddziału w Gdańsku. Zapraszamy do współpracy!