Banner Image

Podnośniki Trójmiasto

PODNOSNIKI.pl – wypożyczalnia oferująca szeroką game modeli podnośników na wynajem i sprzedaż – Trójmiasto to intensywnie rozwijający się obszar do którego dostarczamy maszyny do klientów już nawet w 24 godziny. Oferujemy zróżnicowany wybór podnośników nożycowych, podnośników przegubowych, ładowarek teleskopowych i wielu innych urządzeń do pracy na wysokości. Naszym atutem jest kompleksowa usługa wynajmu, transportu, serwisu, szkoleń oraz minimum formalności. Zapraszamy wszystkie firmy i inwestorów z Trójmiasta do współpracy z naszą wypożyczalnią podnośników!

Potrzebujesz wynająć zwyżkę? Zaufaj specjalistom!

Postaw na doświadczenie i skorzystaj z oferty wynajmu podnośników na preferencyjnych warunkach!

Skontaktuj się

Podnośniki i ładowarki w Trójmieście na wynajem:

Podnośniki koszowe, zwyżki do prac wysokościowy w rejonie Trójmiasta!

Prowadzić prace wysokościowe można na wiele różnych sposobów na przykład przy wykorzystaniu rusztowań, drabin czy stacjonarnych podestów. Pytanie brzmi czy nie da się zrobić tego lepiej? Jeżeli cenisz sobie efektywność pracy, komfort oraz bezpieczeństwo to bez dwóch zdań lepszym wyborem będzie zdecydowanie się na wynajem podnośnika.

Podesty ruchome zwane także jako podnośniki koszowe czy zwyżki to wszechstronny sprzęt wykorzystywany podczas prac budowlanych, stawiania konstrukcji, montażu instalacji, serwisu klimatyzacji, prac porządkowych, obsługi magazynu czy też utrzymania ruchu na produkcji.

Jakiego rodzaju podnośniki możemy Ci zaoferować?

 • Podnośniki nożycowe elektryczne do pracy w hali jak i duże podnośniki nożycowe spalinowe o udźwigu nawet ponad 1100kg do pracy na nierównym terenie,
 • Podnośniki przegubowe i podnośniki teleskopowe, które pozwolą Ci sięgnąć daleko w bok nad przeszkodę oraz bardzo wysoko nawet na wysokość roboczą 43m,
 • Podnośniki masztowe, czyli kompaktowe maszyny z niewielkim zasięgiem bocznym pozwalającym wysunąć nad przeszkodami,
 • Podnośniki przewoźne montowane na przyczepie, które przewieziesz własnym pojazdem z hakiem, a dzięki niewielkiej wadze możesz pracować w wielu niestandardowych miejscach,
 • Podnośniki na gąsienicach typu pająk i nie tylko, których napęd pozwoli na pracę w grząskim gruncie.

Trójmiasto to region, w którym z roku na roku wzrasta świadomość i zapotrzebowanie na tego typu urządzenia, a nasza wypożyczalnia podnośników jest w stanie Ci w tym pomóc! – PODNOSNIKI.pl

Potrzebujesz zwyżki w Trójmieście? Zaufaj specjalistom!

Postaw na doświadczenie i skorzystaj z oferty wynajmu podnośników na preferencyjnych warunkach!

Podnośniki Trójmiasto - wypożyczalnia podestów ruchomych i zwyżek

Wynajem podnośników Trójmiasto – wybierz PODNOSNIKI.pl!

Nasza firma działa na rynku już od kilkunastu lat oraz posiada oddziały w różnych regionach Polski w tym także w województwie Pomorskim. Nasze podnośniki pracowały w Trójmieście na stoczniach, budowach hal przemysłowych czy przy myciu elewacji Areny w Gdańsku. Dlaczego klienci z Trójmiasta twierdzą, że jesteśmy pewnym wyborem przy wyborze wypożyczalni?

 • Oferujemy wynajem krótkoterminowy oraz wynajem długoterminowy na atrakcyjnych warunkach cenowy oraz z minimalną ilością formalności, które można załatwić całkowicie przez internet.
 • Nasze umowy są proste i bez niespodziewanych kosztów po zakończonym okresie najmu.
 • Nasza flota licząca kilkaset maszyn różnego typu składa się z urządzeń przeznaczonych do pracy na wysokości, a handlowcy zawsze służą doradztwem w wyborze odpowiedniej zwyżki.
 • Wszystkie maszyny posiadają ważne badanie UDT, sprawdzane są każdorazowo po zakończonym wynajmie oraz przechodzą regularne konserwacje.
 • Dzięki posiadaniu lawet transportowych możemy dostarczyć podnośnik na terenie Trójmiasta w bardzo krótkim czasie nawet w nietypowych godzinach.
 • Gwarantujemy błyskawiczną pomoc serwisu w przypadku wystąpienia usterek z maszyną oraz zapewniamy podnośniki zastępcze przy poważnych awariach.
 • Świadczymy serwis dla maszyn naszych klientów.
 • Prowadzimy szkolenia na operatorów podestów ruchomych.
 • Oferujemy możliwość zakupu podnośników nowych jak i używanych z naszej floty wynajmu.

Nasza załoga z oddziału w Gdańsku to zespół profesjonalistów, którzy mają wiele lat doświadczenie co przekłada się na znajomość potrzeb i problemów wielu branż. Zapraszamy do współpracy z naszą wypożyczalnią podestów ruchomych na terenie Trójmiasta oraz do odwiedzenia nas na ul. Budowlanych 29, Gdańsk.

Dostawa podnośników koszowych do Trójmiasta

Pytania i odpowiedzi – podnośniki Trójmiasto:

Tak nasz oddział w Gdańsku obsługuje cały obszar województwa Pomorskiego. Po dopełnieniu formalności dostarczamy maszynę w wybranym terminie na wskazany adres, a po zgłoszenia zakończenia okresu wynajmu odbieramy ją od klienta.

Po dopełnieniu formalności związanych z wynajmem układamy transport maszyn, aby jak najszybciej mogły trafić do klienta. Klienci z Trójmiasta mogą spodziewać się dostawy podnośnika w ciągu 24 godziny, ale często zdarza się, że możemy dostarczyć jeszcze szybciej. O dokładnym terminie dostawy zostaniesz poinformowany przed podpisanie umowy.

Oczywiście. Po zgłoszeniu usterki w wynajmowanej maszynie nasz mobilny serwis jest gotowy do interwencji i rozwiązania problemu. Świadczmy także usługi naprawy, renowacji, wymiany podzespołów, konserwacji maszyn naszych klientów.

Tak, dostarczamy maszyny na terenie całego województwa Pomorskiego, a także innych regionów Polski z naszych oddziałów w innych województwach.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i przygotowujemy wycenę wynajmu oraz transportu. Przy dłuższym terminie, większej ilości maszyn lub stałej współpracy może liczyć na atrakcyjne warunki cenowe. Zapraszamy do kontaktu i przedstawienia zapotrzebowania.

Jak najbardziej prowadzimy kursy, które prowadzi doświadczony szkoleniowiec. Zapewniamy materiały edukacyjne oraz możliwość przetestowania podnośników różnego typu. Szkolenie trwa około 8 godzin i odbywa się w siedzibie naszego oddziały w Gdańsku. W przypadku większej ilości kursantów prowadzimy także szkolenia bezpośrednio u klienta.

PODNOSNIKI.pl – maszyny do pracy na wysokości

Wyślij zapytanie w sprawie wynajmu podnośnika w Trójmieście!