Banner Image

Sprzedaż  podnośników nowych i używanych

Szukasz podnośnika koszowego, zwyżki do Twojej firmy? Oferujemy na sprzedaż szeroki wybór podnośników nożycowych, przegubowych, teleskopowych, masztowych i wielu innych. Znajdziesz u nas zarówno podnośniki nowe oraz podnośniki używane producentów takich jak JCB, Genie, Haulotte, JLG, Imer czy Manitou. Przeglądaj setki ofert maszyn i wybierz zwyżkę odpowiednią do Twoich prac i budżetu.

Poszukaj podnośników do Twoich potrzeb

Rok produkcji:
Wysokość robocza (m):
Cena (zł):
Pewny zakup

Sprawdzone maszyny używane

Gwarancja rozruchowa

Śpij spokojnie, dzięki 30-dniowej gwarancji rozruchowej

Poznaj historię maszyny

Nie kupujesz kota w worku. U nas sprawdzisz historię serwisową maszyny.

Przetestuj przed zakupem

Nie wiesz czy się sprawdzi? Wynajmij i przetestuj egzemplarz przed zakupem.

Dlaczego warto kupić podnośniki koszowe w naszej firmie?

Stawiamy na sprawdzone rozwiązania, dlatego w naszej ofercie znajdziesz podnośniki koszowe najbardziej znanych i renomowanych producentów takich jak Genie, JCB, Haulotte, JLG czy Imer. Zwyżki wystawione w ofercie sprzedaży są to maszyny, które pracują regularnie w naszej flocie wynajmu i są regularnie serwisowane, dlatego nie musisz się bać o ich stan. Wszystkie posiadają badanie techniczne oraz dopuszczone są do użytku.

Zaufaj specjalistom

  • możliwość wynajmu przed zakupem
  • historia serwisowa podnośników
  • gwarancja rozruchowa
  • import maszyn na zamówienie

Mamy podnośniki koszowe jakich potrzebujesz

Niezależnie czy szukasz małego podnośnika do pracy wewnątrz pomieszczeń czy duże zwyżki do pracy na budowie mamy dla Ciebie taką maszynę. Jeżeli potrzebujesz pracować na hali bądź małym magazynie to możesz sprawdzić ofertę podnośników nożycowych i masztowych. Jeżeli musisz sięgnąć bardzo wysoko lub sięgnąć daleko w bok nad przeszkodą to mamy dla Ciebie podnośniki przegubowe i teleskopowe. Może szukać mobilnej i lekkiej zwyżki? Podnośniki koszowe na przyczepie mogą być dla Ciebie rozwiązaniem, a jeżeli masz do pokonania na prawdę ciężki teren to sprawdź podnośniki na gąsienicach.

Nowe i używane podnośniki koszowe

Nasza oferta obejmuje zarówno nowe, jak i używane podnośniki koszowe, zwyżki, aby zapewnić Ci szeroki wybór dostępnych opcji. Możemy także sprowadzić dla Ciebie podnośnik z zagranicy.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz podnośnika koszowego do prac budowlanych, konserwacyjnych czy innych zadań na wysokości, nasza oferta spełni Twoje oczekiwania. Zapewniamy nie tylko wysokiej jakości sprzęt, ale także kompleksową obsługę posprzedażową, w tym serwis i części zamienne, aby zapewnić Ci długotrwałe wsparcie i zadowolenie z zakupionego sprzętu.

 

Podnośnik koszowy masztowy JLG Toucan 12E plus na tle siedziby podnosniki.pl

Autoryzowany dystrybutor podnośników JCB

Jeżeli szukasz solidnego podnośnika renomowanego producenta to dobrze trafiłeś. Możemy zaproponować podesty znanego na całym świecie producenta maszyn budowlanych JCB.

Dlaczego warto wybrać podnośniki marki JCB?

  • stworzone pod kątem wytrzymałości z najlepszych materiałów,
  • podzespoły renomowanych producentów,
  • dostęp do specjalistów i części w całej Polsce.

Dowiedz się więcej

 

Podnośnik JCB S3246e na tle magazynu
Znajdź nasze oferty również na...