Sprzedaż

Podnośnik Nożycowy BIBI1090-BL EVO LB528

Marka

Almac

Model

BIBI1090-BL EVO

Stan techniczny:
Zapytaj sprzedawcę
Stan wizualny:
Zapytaj sprzedawcę
Cena:
Produkt sprzedany
Parametry techniczne maszyny:
Decyzja UDT
Kategoria Podnośniki nożycowe
Rok produkcji 2020
Wysokość robocza 10 m
Wysokość platformy 8 m
Maksymalny udźwig 300 kg
Długość transportowa 2.26 m
Szerokość transportowa 1.46 m
Wysokość transportowa 2.05 m
Typ zasilania hybrydowy
Ogumienie Gąsienice
Miejsce pracy wewnątrz/ na zewnątrz
Waga 2830 kg
Do obsługi wymagana odzież ochronna i uprawnienia

*Wartości podane w tabeli i na obrazku są wartościami przybliżonymi i mogą się nieznacznie różnić od parametrów rzeczywistych.

Zainteresowany zakupem?

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem skontaktuj się z nami, a w ciągu 24 godzin otrzymasz ofertę. W razie potrzeby pomożemy i doradzimy Ci w wyborze odpowiedniej maszyny, a jeżeli wolisz wynająć mamy opcje wynajmu okazjonalnego oraz długoterminowego (LTR).

Dowiedz się o LTR

Przedstawiamy Państwu wysokiej jakości podnośnik nożycowy z funkcją samopoziomowania! Sprzęt został oparty na solidnych gąsienicach i jest bardzo wytrzymały! Maksymalna wysokość robocza tego podnośnika to 10 metrów. Oferujemy tę maszynę jako pierwsi w Polsce.

Podnośnik nożycowy na gąsienicach – Co go wyróżnia?

Ze względu na funkcję samopoziomowania – podnośnik może być z powodzeniem używany na terenach pochyłych, stokach, nierównościach oraz progach i stopniach. Dzięki zastosowaniu niebrudzących gąsienic dotyczy to także m.in. galerii handlowych. Taka funkcja jest szczególnie przydatna kiedy warunki pracy są naprawdę ciężkie, a teren pozostawia wiele do życzenia. Ze względu na obecność trwałych i mocnych gąsienic, możliwość poruszania się w trudnym terenie oraz kompaktowe wymiary, oferowany podnośnik przewyższa możliwości tradycyjnego sprzętu z napędem 4×4.

Wymiary tej niesamowitej maszyny zostały podane w dalszej części opisu. W celu zapoznania się ze szczegółowym działaniem podnośnika oraz jego niezwykłymi możliwościami – zachęcamy do obejrzenia filmu, który najlepiej odzwierciedla wyjątkową pracę oferowanej maszyny.

Nasza firma oferuje sprzęt najwyższej jakości, który ułatwi wszelkie prace nawet w trudnych warunkach. Oferujemy także szybki i komfortowy transport zakupionych lub wynajętych maszyn i podnośników. Zapraszamy do współpracy!

Pewny zakup

Sprawdzone maszyny używane

Gwarancja rozruchowa

Śpij spokojnie, dzięki 30-dniowej gwarancji rozruchowej

Poznaj historię maszyny

Nie kupujesz kota w worku. U nas sprawdzisz historię serwisową maszyny.

Przetestuj przed zakupem

Nie wiesz czy się sprawdzi? Wynajmij i przetestuj egzemplarz przed zakupem.