Podnosniki.pl
FacebookInstagramGoogle+Google+Google+
Transport
 

Transport

Oferujemy profesjonalną i szybką dostawę podnośników na terenie całego kraju. Posiadany przez nas sprzęt dostępny na stronie podnosniki.pl może być dostarczony w bezpieczny sposób, a Ty nie kiwniesz nawet palcem! Takie rozwiązanie jest dla Ciebie idealne i usprawni Twoją pracę bez potrzeby planowania transportu, logistyki oraz innych problematycznych przedsięwzięć. Nasz transport to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają podnośników z dojazdem na miejsce budowy. Oferujemy także transport wielu innych maszyn oraz pojazdów do 35 ton! Skorzystaj z naszych usług już dziś!

Jak ustalić szczegóły transportu?

Aby ustalić szczegóły transportu wystarczy skontaktować się z nami oraz podać miejsce oraz czas kiedy maszyna będzie Ci potrzebna! My zajmiemy się resztą! Flota Scania P410 (2017 r.) i Man (2019) daje nam szerokie możliwości jeśli chodzi o dostarczenie Ci wielu potrzebnych maszyn! Sprzęt dostarczymy pod Twoje drzwi! Zdecyduj się na zakup lub wynajem już dziś!

Transport zakupionych podnośników

Nasze podnośniki mogą być do Ciebie przetransportowane bezpośrednio po ich zakupie. W przypadku innych maszyn i urządzeń - również oferujemy ich dowóz na terenie całej Polski. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, który pozwala nam szybko załadować i rozładować przewożone elementy i usatysfakcjonować naszych klientów! Dokładamy starań aby wynajęty lub zakupiony sprzęt dotarł do Ciebie na czas! Nasi kierowcy dotrą do Ciebie najszybciej jak to możliwe! Ustal miejsce i czas i ciesz się profesjonalnym sprzętem oraz serwisem i dowozem najwyższej jakości!

Transport wynajmowanych podnośników

W przypadku wynajmowanych podnośników również oferujemy ich dowóz do klienta, a po skończonym użytkowaniu - odbieramy je z miejsca. Posiadamy profesjonalny sprzęt, który sprawia, że cały proces jest szybki, komfortowy oraz bezpieczny dla sprzętu. W celu ustalenia warunków wynajęcia podnośnika lub innych maszyn wystarczy skontaktować się z nami i ustalić szczegóły. Wybierz miejsce i czas, a my zajmiemy się resztą!

Jakie maszyny możemy do Ciebie przetransportować?

Oferujemy sprzedaż, wynajem oraz transport: podnośników elektrycznych oraz spalinowych, ładowarek teleskopowych, wózków widłowych a także koparek, spychaczy i innych. W naszej ofercie znajdują się także ruchome podesty oraz zwyżki. Takie elementy również transportujemy do drzwi klienta.

Zapraszamy do współpracy i czekamy na Twój kontakt! Zadowolenie naszych klientów to dla nas priorytet! Portal podnosniki.pl to miejsce, które cechuje się profesjonalizmem, przyjaznym podejściem do klienta oraz wysokiej jakości sprzętem i oferowanymi usługami!

Nasze motto – Podnosimy Twój biznes! Teraz także: transportujemy Twój biznes!laweta

Zapraszamy, jesteśmy do Państwa dyspozycji.
MotoMaszyny.pl

Biuro i warsztat:
ul. Flisacka 17a
85-425 Bydgoszcz
Tel. biuro: +48 733 377 377

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek
7:00-16:00

Sprzedaż podnośników:
+48 662 844 852
info@podnosniki.pl

Wynajem podnośników:
+48 792 323 323 
wynajem@podnosniki.pl
Copyright © podnosniki.pl
 
Lifts Łukasz Karczewski - Kruszyn ul. Północna 24G, 86-014 Sicienko NIP: 9670976541

Polityka Prywatności

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej Akceptuję