Podnosniki.pl
FacebookInstagramGoogle+Google+Google+
Twój serwis sprzętu
 

Serwis podnośników spalinowych, serwis podnośników elektrycznych, serwis zwyżek wolnobieżnych, serwis zwyżek nożycowych, serwis podestów wysięgnikowych

  • tutaj znajdziesz niezbędne informacje na temat sprzętu, który Lifts Łukasz Karczewski może serwisować naprawiać i modyfikować.
    Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, zadzwoń: 662 844 852 lub napisz: serwis@podnosniki.pl.

 

Oferujemy

Specjaliści zatrudnieni przez Podnosniki.pl zajmują się kompleksowym serwisem podestów ruchomych przejezdnych wolnobieżnych, takich jak podnośniki nożycowe, zwyżki teleskopowe, przegubowo-teleskopowe oraz inne. Warsztat firmy Lifts Łukasz Karczewski posiada sprzęt niezbędny do szybkiej i sprawnej naprawy awarii urządzeń do pracy na wysokości. Jeśli potrzebne jest zamówienie specjalnej części, sprowadzenie jej zajmuje najczęściej 24-48 godzin.

Wyposażenie Lifts Łukasz Karczewski to sprzęt renomowanych producentów, takich jak Genie, Haulotte, Holland Lift, JLG, Liftlux, Manitou, Merlo, Skyjack, Snorkel, Sumner, Upright. Możliwa jest naprawa także sprzętu nieznajdującego się we flocie Podnosniki.pl. Dodatkowo, gdy wymagane jest zholowanie Twojego pojazdu, będziesz mógł skorzystać z podnośnika zastępczego.

W warsztacie Podnosniki.pl zlecisz także remont kapitalny zwyżki i renowację dowolnego podnośnika. Zakres prac obejmuje kompletną modyfikację, diagnozę i wymianę każdego elementu i podzespołu zwyżki. Dzięki współpracy z doświadczonymi specjalistami Lifts korzysta ze specjalistycznych narzędzi diagnostycznych i służących do napraw elementów elektrycznych, elektronicznych, hydraulicznych, m.in. joysticków, modułów, paneli sterowniczych, pomp hydraulicznych, prostowników, regulatorów prędkości, silników hydraulicznych, sterowników itp.

Możliwe jest zlecenie piaskowania skorodowanych lub zabrudzonych części podnośników. Wyposażenie warsztatu uzupełniają narzędzia do obróbki metali i tworzyw sztucznych.

Dodatkowo firma Lifts Łukasz Karczewski zajmuje się transportem bliskim w halach, magazynach itp., a także konserwacją podnośników, przeglądem odbiorczym i okresowym urządzeń do pracy na wysokościach w Urzędzie Dozoru Technicznego (UDT).

 

Zapraszamy, jesteśmy do Państwa dyspozycji.
MotoMaszyny.pl

Biuro i warsztat:
ul. Flisacka 17a
85-425 Bydgoszcz
Tel. biuro: +48 733 377 377

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek
7:00-16:00

Sprzedaż podnośników:
+48 662 844 852
info@podnosniki.pl

Wynajem podnośników:
+48 792 323 323 
wynajem@podnosniki.pl
Copyright © podnosniki.pl
 
Lifts Łukasz Karczewski - Kruszyn ul. Północna 24G, 86-014 Sicienko NIP: 9670976541

Polityka Prywatności

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej Akceptuję