Podnosniki.pl
FacebookInstagramGoogle+Google+Google+
 

Podnośniki.pl - wynajem urządzeń do pracy na wysokości 

 

Wynajem podnośników elektrycznych i podnośników spalinowych, wynajem zwyżek i wynajem podestów ruchomych.

 

– tutaj znajdziesz niezbędne informacje na temat sprzętu, jaki Lifts Łukasz Karczewski (Podnosniki.pl) oferuje na wynajem.
Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, zadzwoń: 792 323 323 lub napisz: wynajem@podnosniki.pl.

 

wybierz kategorięPodnośniki elektryczne mogą być wykorzystywane wszędzie tam, gdzie przestrzeń jest ograniczona. Ich cechami charakterystycznymi są kompaktowość, zwrotność i ergonomia działania.
Najmniejsze modele mają zaledwie 76 cm szerokości, wysokość poniżej 2 m i promień skrętu wynoszący tylko 1,7 m. Dzięki temu podnośniki elektryczne bez problemu operują wewnątrz pomieszczeń i mieszczą się w drzwiach standardowych rozmiarów.

Podesty ruchome elektryczne mogą być używane w miejscach, w których nie jest dopuszczone korzystanie z maszyn spalinowych (hale i fabryki wykorzystywane w produkcji farmaceutyków, chemii, kosmetyków, wyrobów spożywczych i ich pochodnych, a także galeriach handlowych).
Dodatkową zaletą tych urządzeń są tzw. białe koła, czyli bieżniki niepozostawiające brudu i czarnych śladów na parkiecie, posadzce, kafelkach itp.


Podnośniki spalinowe oferowane przez firmę Lifts Łukasz Karczewski pozwalają na pracę w trudnych warunkach, wśród przeszkód terenowych i na dużych wysokościach. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu opcjonalnego napędu na cztery koła i blokadzie dyferencjału.
Z kolei dodatkowe wyposażenie w stemple poziomujące powoduje, że zwyżki spalinowe nożycowe umożliwiają wypoziomowanie podestu roboczego i pracę na nierównym terenie.
Same podesty robocze na podnośnikach spalinowych są zazwyczaj duże i wytrzymałe.
W tym samym czasie na jednym podeście może pracować nawet siedem osób – wymiary podestu mogą sięgać 8 m na 2,5 m, a udźwig aż do 1136 kg.

Flota Lifts Łukasz Karczewski to także zwyżki spalinowe wysięgnikowe: podnośniki teleskopowe i podnośniki przegubowo-teleskopowe.
Służą przede wszystkim do pracy w trudnym, nierównym terenie, wśród przeszkód, wystających elementów itp.
Zapewniają wysięg boczny o zasięgu ponad 18 m oraz opcjonalny stały obrót wokół własnej osi.

 

 

Zapraszamy, jesteśmy do Państwa dyspozycji.
MotoMaszyny.pl

Biuro i warsztat:
ul. Flisacka 17a
85-425 Bydgoszcz
Tel. biuro: +48 733 377 377

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek
7:00-16:00

Sprzedaż podnośników:
+48 662 844 852
info@podnosniki.pl

Wynajem podnośników:
+48 792 323 323 
wynajem@podnosniki.pl
Copyright © podnosniki.pl
 
Lifts Łukasz Karczewski - Kruszyn ul. Północna 24G, 86-014 Sicienko NIP: 9670976541

Polityka Prywatności

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej Akceptuję