Podnosniki.pl
FacebookInstagramGoogle+Google+Google+
 

Podnosniki.pl - wynajem urządzeń do pracy na wysokości 

 

Wynajem podnośników elektrycznych i podnośników spalinowych, wynajem zwyżek i wynajem podestów ruchomych.

 

– tutaj znajdziesz niezbędne informacje na temat sprzętu, jaki Karczewski Sp. z o.o. (Podnosniki.pl) oferuje na wynajem.

 

Jeśli masz pytania dotyczące wynajmu, skontaktuj się z naszym handlowcem:

Bydgoszcz
Maciej Dankowski
Dyrektor Techniczno-Handlowy
792 323 323
wynajem@podnosniki.pl
Tomasz Szczepaniak
Specjalista ds. wynajmu i szkoleń
794 323 323
tomasz.szczepaniak@podnosniki.pl
Poznań
Piotr Hańćkowiak
Doradca techniczno-handlowy
509 605 000
piotr.hanckowiak@podnosniki.pl
 
 

 

 

wybierz kategorięWynajem podnośników, zwyżek i podestów ruchomych

Specjalistyczny sprzęt umożliwiający pracę w różnych warunkach to podstawa dla sprawnej działalności wielu przedsiębiorstw produkcyjnych czy usługowych. Niekiedy niezbędne są urządzenia o zróżnicowanych parametrach, dopasowanych do specyfiki miejsca, w którym wykonujesz określone zadanie. Każde miejsce, każda firma oraz każde zadanie, jakie wykonujesz, są przecież inne i wymagają zastosowania różnych rozwiązań. Wówczas najlepszą opcją jest sięgnięcie po pomoc najlepszych specjalistów, czyli wynajem profesjonalnych podnośników elektrycznych, spalinowych oraz hybrydowych o różnych wymiarach, a także licznych podestów ruchomych czy zwyżek oferowanych przez firmę Karczewski Sp. z o.o. Wysokiej jakości sprzęt pozwala na pracę w każdych, nawet wymagających warunkach. Taki, najlepszy sprzęt, znajdziesz właśnie w naszej ofercie! Liczba oferowanych przez nas na wynajem urządzeń sprawia, że z pewnością znajdziesz takie, które całkowicie spełni Twoje oczekiwania. Przekonaj się samodzielnie, że wynajem zwyżek i innych urządzeń, które oferujemy, może być korzystną opcją również dla Ciebie i Twojej firmy. Ważnym atutem naszej oferty jest też jej kompleksowość, ponieważ oferujemy nie tylko wysokiej jakości urządzenia na wynajem, ale też zapewniamy ich transport, a także dla zainteresowanych możemy przeprowadzić specjalistyczne szkolenia. Zobacz szczegóły i skorzystaj z proponowanych przez nas rozwiązań.

Wynajem podnośników elektrycznych

Podnośniki elektryczne mogą być wykorzystywane wszędzie tam, gdzie odgórne wymagania zakazują korzystania z podnośników spalinowych, a przestrzeń jest ograniczona. Ich najważniejszymi cechami charakterystycznymi jest kompaktowość, zwrotność i ergonomia działania, dzięki czemu praca jest łatwiejsza i możliwa do wykonania w stosunkowo krótszym czasie. Niezaprzeczalną zaletą tych modeli są tzw. białe koła, czyli bieżniki niepozostawiające brudu oraz czarnych śladów na parkiecie, posadzce czy kafelkach. Podnośniki zasilane energią elektryczną są także ciche, przez co praca jest bardziej komfortowa, a pracownicy mniej narażeni na hałas. Dodatkowo podnośniki elektryczne są jedynymi z bardziej operatywnych urządzeń dźwigowych ze względu na dużą zwrotność oraz łatwą obsługę. Wszystko to sprawia, że maszyny tego typu sprawdzą się najlepiej w halach produkcyjnych lub np. magazynach kosmetyków, farmaceutyków czy wyrobów spożywczych.

Firma Lifts Łukasz Karczewski oferuje wynajem podnośników elektrycznych w wielu rozmiarach, a najmniejsze z nich mają zaledwie 0,70 m szerokości, poniżej 2 m wysokości oraz promień skrętu wynoszący zaledwie 1,5 m. Dzięki temu wszystkie podnośniki elektryczne bez trudności operują wewnątrz pomieszczeń i mieszczą się w drzwiach standardowych rozmiarów.

Wynajem podnośników spalinowych i nożycowych

Urządzenia transportu bliskiego zasilane napędem spalinowym sprawdzają się szczególnie dobrze na zewnątrz w wymagających warunkach, umożliwiając wykonywanie pracy nawet na niestabilnym podłożu. Wybrane modele są dodatkowo wyposażone w stemple poziomujące, dzięki czemu zwyżki spalinowe nożycowe umożliwiają wypoziomowanie podestu roboczego oraz pracę na nierównym terenie. Same podesty robocze są zazwyczaj duże i wytrzymałe, aby zapewnić bezpieczeństwo, funkcjonalność oraz wysoki komfort użytkowania. Wymiary podestu mogą sięgać 8x2,5 m, a sam udźwig aż do 1136 kg, dzięki czemu na jednym podeście w tym samym czasie może pracować nawet siedem osób.

Oferowane podnośniki spalinowe na wynajem pozwalają na pracę w trudnych warunkach, wśród przeszkód terenowych oraz na dużych wysokościach. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu opcjonalnego napędu na cztery koła oraz blokadzie dyferencjału. Za jakość oferowanych przez nas podnośników spalinowych na wynajem odpowiadają najlepsi producenci tego typu urządzeń. Są wśród nich takie marki, jak Haulotte, Holland Lift, czy Genie. W związku z tym wybierając naszą ofertę, masz pewność, że wybierasz sprzęt sprawdzony, wykonany z dbałością o najmniejszy szczegół i o to, by spełniał on oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Wynajem podestów ruchomych

Podesty ruchome służą przede wszystkim do bliskiego przemieszczania osób oraz narzędzi zarówno w pionie, jak i w poziomie. Zasilane energią elektryczną czy spalinową mogą być używane w wielu miejscach, a ich zakres wykorzystania zależy w znacznej mierze od parametrów technicznych, takich jak udźwig, maksymalna wysokość, wielkość oraz zakres roboczy platformy i wiele innych. Firma Karczewski Sp. z o.o. proponuje wynajem podestów ruchowych o różnych wymiarach, dzięki czemu możesz wybrać sprzęt dostosowany do Twoich potrzeb. W ofercie znajdziesz zarówno podesty nożycowe, jak i teleskopowe, przegubowe czy przegubowo-teleskopowe, które umożliwią Ci sprawne oraz efektywne wykonywanie pracy.

Skorzystaj z oferty wynajmu sprzętu podnoszącego!

Karczewski Sp. z o.o. oferuje wynajem podnośników elektrycznych, spalinowych oraz podestów ruchomych, które są niezbędne do wykonywania wielu prac w różnych miejscach. Wysokiej jakości sprzęt gwarantuje bezpieczną pracę w komfortowych warunkach, dlatego warto skorzystać również z pozostałych urządzeń dźwigowych zasilanych hybrydowo, rusztowań czy wózków widłowych. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 792 323 323 lub mailowo na adres wynajem@podnosniki.pl.

Zapraszamy, jesteśmy do Państwa dyspozycji.
rentalo.pl
MotoMaszyny.pl

Biuro i warsztat:
ul. Toruńska 20
86-005 Ciele koło Bydgoszczy
Tel. biuro: +48 733 377 377

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek
7:00-16:00

Sprzedaż podnośników:
+48 509 608 000
sprzedaz@podnosniki.pl

Wynajem podnośników:
+48 792 323 323 
wynajem@podnosniki.pl
Copyright © podnosniki.pl
 
 
Karczewski sp. z o.o. ul. Toruńska 20, 86-005 Ciele, NIP: 5543003933, Regon: 522450199

Polityka Prywatności

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej Akceptuję