Siedziba podnośniki

PROFESJONALNE PRACE NA WYSOKOŚCIACH

O nas

Kim jesteśmy? Co robimy?

Jesteśmy Polską firmą, dostawcą urządzeń i rozwiązań do pracy na wysokości. Naszym celem jest aby każdy klient w Polsce mógł korzystać z podnośników na wyższym poziomie!

 • Wynajem podnośników i nie tylko. Podesty ruchome przegubowe, teleskopowe, nożycowe, ładowarki teleskopowe, wózki widłowe etc.
 • Sprzedaż maszyn nowych i używanych. Zajmujemy się sprzedażą zarówno maszyn nowych i używanych renomowanych producentów takich jak: Genie, Haulotte, JLG, JCB, Imer (Iteco), Manitou, Niftylift, Hollandlift etc. Znajdziesz u Nas podesty ruchome niemalże na każdą potrzebę i budżet.
 • Szkolenia z obsługi podestów ruchomych. Jeżeli potrzebujesz uprawnień do pracy na podeście ruchomym to pomożemy Ci je zdobyć.
 • Rozbudowany dział serwisowy. Posiadamy warsztaty serwisowe oraz w pełni wyposażone pojazdy serwisowe, dzięki czemu większość usterek jesteśmy
  w stanie naprawić bezpośrednio u klienta.
 • Autoryzowany dystrybutor maszyn JCB. Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem i dostawcą podnośników marki JCB w Polsce.

Wszystko co robimy kręci się wokół pracy na wyższym poziomie:

 • Ponad 15 lat na rynku. Posiadamy wiele lat doświadczenia w wynajmie, sprzedaży i serwisie podestów ruchomych czy ładowarek teleskopowych.
 • Ponad 400 maszyn we flocie. Bogata oferta podnośników na wynajem oraz sprzedaż. Od małych podnośników masztowych po duże podnośniki terenowe nożycowe czy teleskopowe.
 • Edukujemy klientów. Prowadzimy rozbudowany kanał YouTube o tematyce podestów ruchomych, z którego dowiesz się więcej na temat tych maszyn.
 • Rozwijające się oddziały. Posiadamy swoje oddziały w województwie Kujawsko-Pomorskim , Pomorskim oraz Wielkopolskim, ale obsługujemy klientów z całej Polski.
Mapa oddziałów firmy

Nasze wartości:

 • Szacunek i partnerstwo.
  Są to kluczowe wartości praktycznie konieczne przy podjęciu jakiejkolwiek współpracy, czy to z naszymi współpracownikami czy klientami. Ważne jest, aby zrozumieć perspektywę drugiej strony oraz podjąć inicjatywę w kierunku zrealizowania obranego celu. Można powiedzieć, że współpracując pokonujemy wspólnie drogę do obranego celu. Szanując innych i traktując jak partnerów podczas wspólnej podróży, mamy możliwość osiągnięcia skutecznej, długoterminowej oraz szczęśliwej współpracy.
 • Jakość
  Jakość jest wyznacznikiem dobrej współpracy. Jest to kluczowa wartość determinująca zadowolenie naszych partnerów biznesowych czy współpracowników. Wysoka jakość naszych działań oraz koncentracja na podwyższaniu jej poziomu zapewni nam w długofalowej perspektywie lojalnych oraz zadowolonych klientów.
 • Rozwój
  Nie ma dobrego biznesu bez rozwoju. Mówi się, że jeżeli ktoś stoi w miejscu to się cofa i w pełnie się z tym zgadzamy. Skupiamy się na tym, aby poprzez małe kroki udoskonalać naszą ofertę i umożliwiać naszym współpracownikom większą wartość usług. Skupiamy się na tym, aby nasze działania dały nowe możliwości oraz ułatwiły współpracę z naszymi partnerami.
 • Pomoc klientom
  Jeżeli klient jest w potrzebie to ważne jest, aby w miarę naszych możliwości pomóc jemu wykorzystując posiadaną wiedzę oraz potencjał. Mamy dużą satysfakcję, kiedy nasza pomoc przynosi korzyści dla naszych partnerów i wierzymy, że działa to w dwie strony. Pomagając sprawiamy, że świat jest lepszy i szczęśliwszy. Jest to dla nas bardzo ważne.

Łukasz Karczewski, prezes zarządu,

Swoją przygodę z podnośnikami zaczęliśmy od małego zakładu w 2005 roku. Wtedy to Łukasz Karczewski założył firmę PODNOSNIKI.pl, która miała na celu oferowanie sprzętu i usług do bezpiecznej pracy na wysokości. Zajmowaliśmy się wówczas sprzedażą, wynajmem i serwisem podestów ruchomych.

Od samego początku, każdy z Nas intensywnie myślał co możemy zrobić więcej dla klientów aby byli w pełni zadowoleni. Tak narodziło się też nasza filozofia działania czyli „#wyższypoziom”. Podejście to zaowocowało bardzo intensywnym rozwojem firmy w krótkim czasie. Szybko pojawiły się nowe maszyny oraz nowi pracownicy, którzy chcieli dołączyć do pędzącego już pociągu PODNOSNIKI.pl.
Naszym celem jest aby każdy klient w Polsce mógł korzystać z podnośników na najwyższym poziomie.

„#wyższypoziom jest dla Nas czymś więcej
niż pustym sloganem czy hasłem reklamowym.
To filozofia działania, którą kierujemy się na co dzień.
Dzięki niej możemy stale podnosić jakość usług dla Naszych klientów.”