Genie z135 na moście w Bydgoszczy

Podnośniki na przyczepach

Znajdź nasze oferty również na...

Podnośniki na przyczepach – zastosowanie

Podnośniki montowane na przyczepach to jedne z bardziej uniwersalnych maszyn tego typu. Dzięki swojej konstrukcji można je wykorzystać zarówno do na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń co w połączeniu z łatwością transportu z jednego miejsca na drugie daje niesamowite możliwości. Wśród podnośników montowanych na przyczepie możemy znaleźć zarówno podnośniki o konstrukcji przegubowej, teleskopowej jak i nożycowej z czego najpopularniejsze zdecydowanie są te o konstrukcji przegubowej co w połączeniu z podporami sprawiają, że są one bardzo bezpieczne w użytkowaniu. Dzięki tym wszystkim cechom mogą być wykorzystane prawie wszędzie, ale zastosowanie znalazły szczególnie przy wszelkich pracach przy domowych, konserwacyjnych, ogrodniczych czy renowacyjnych. Na rynku możemy znaleźć zarówno wersje podnośników na przyczepie z własnym napędem zazwyczaj elektrycznym jak i bez niego.

Zalety podnośników na przyczepach

Największe zalety podnośników na przyczepach to:

  • mobilność – niewielkie rozmiary w połączeniu z niewielką wagą dają możliwość transportu tego typu podnośnika z miejsca na miejsce bardzo prosto i szybko. Wystarczy nam samochód z hakiem i tak na prawdę możemy zabrać ten sprzęt na dowolną budowę
  • wszechstronność – choć stosowane są głównie na zewnątrz możemy z powodzeniem stosować je wewnątrz pomieszczeń, szczególnie tam, gdzie są ograniczenia nośności stropu lub jest delikatna posadzka

Prosta konstrukcja, łatwy dostęp serwisowy oraz brak skomplikowanych podzespołów sprawiają, że maszyny te są stosunkowo tanie w utrzymaniu w porównaniu do podnośników wolnobieżnych.

Podnośniki na przyczepie na wynajem w PODNOSNIKI.pl

W naszej ofercie znajdziesz podnośniki na przyczepie o wysokościach roboczych od 12 m do nawet 30 m znanych producentów takich jak NiftyLift oraz Omme.
Większość klientów ze względu na cenę zakupu tego typu sprzętu decyduje się na najem okazjonalny kilkudniowy, ale istnieje także możliwość wynajmu długoterminowego przy mniejszej stawce dobowej.

Chcesz kupić podnośnik na przyczepie? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą podnośników na przyczepie na sprzedaż w naszej ofercie.

Potrzebujesz pomocy? Nie czekaj, postaw na doświadczenie, pomożemy.

Skontaktuj się z jednym z naszych doradców. Doradzimy, pomożemy.

Logo Podnosnikipl

Oddział Bydgoszcz

ul. Toruńska 20, 86-005 Ciele koło Bydgoszczy

Oddział Poznań

ul. Bukowska 5, 62-081 Wysogotowo
Przejdź do kontaktu

    Zapisz się do newslettera