Podnośnik przegubowy Genie z135 na moście w Bydgoszczy

Podnośniki teleskopowe

Znajdź nasze oferty również na...

Podnośniki teleskopowe – czym się charakteryzują?

Podnośniki teleskopowe to popularne maszyny budowlane, które umożliwiają pracę na dużych wysokościach. Charakteryzują się one prostym teleskopowym mechanizmem, który umożliwia płynne i precyzyjne podnoszenie platformy roboczej. Podnośniki teleskopowe posiadają bardzo duży zasięg boczny i przeznaczone są głównie do pracy na zewnątrz. Maszyny te znajdziemy zarówno w wersji spalinowej jak i elektrycznej, ale zdecydowaną większość tego typu zwyżek jest napędzana silnikiem spalinowym.

KOSZOWE PODNOŚNIKI TELESKOPOWE – gdzie znajdują zastosowanie?

Podnośniki teleskopowe używane są tam, gdzie wymagana jest praca na dużych wysokościach. Zwyżki teleskopowe, dzięki swojej konstrukcji teleskopu dają możliwość pracy np. w przemyśle stoczniowym, leśnikom, straży pożarnej, przy pracach renowacyjnych czy konserwatorskich. Podnośniki teleskopowe zapewniają także niezwykły zasięg boczny co sprawia, że ten typ maszyny jest jedynym wyborem w przypadku niektórych prac, gdzie nie mamy możliwości podjechania maszyną dostatecznie blisko.

 

- podnośniki teleskopowe wynajem Genie

Cena wynajmu podnośnika teleskopowego

W przypadku wynajmu podnośnika teleskopowego cena wynajmu uzależniona jest od długości wynajmu, rodzaju maszyny czy też odległości transportu. Jeżeli potrzebujesz wynająć maszynę na jeden dzień to cena będzie znacznie wyższa niż w przypadku wynajmu długoterminowego. Jeżeli chcesz poznać cenę to zapraszamy do kontaktu, a przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę.

Chcesz kupić podnośnik teleskopowy? Na zakup podnośnika tego typu decydują się jedynie firmy, które używają go na co dzień ponieważ koszt zakupu takiego sprzętu jest stosunkowo wysoki. Jeżeli szukasz takiej maszyny to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą podestów ruchomych teleskopowych na sprzedaż.

Zwyżki teleskopowe w ofercie wynajmu PODNOSNIKI.pl

W naszej ofercie wynajmu znajdziesz zarówno mniejsze podnośniki teleskopowe jak i bardzo duże maszyny do specjalnych zastosowań.
Stawiamy na sprawdzone i bezpieczne rozwiązania, dlatego znajdziesz u nas sprzęt czołowych producentów takich jak: Genie, Haulotte czy JLG.