części do podnośników

Szeroka gamą części do podnośników

Części

Części do podestów ruchomych i nie tylko!

Podnośniki, tak jak każde inne urządzenie, ulegają awariom, a także zużyciu. Potrzebują konserwacji oraz regularnych zabiegów mających na celu zagwarantowanie sobie wygodnej, wydajnej i bezpiecznej pracy z ich użyciem. Wyeksploatowaniu ulegają konkretne komponenty danej maszyny. W związku z tym każdy użytkownik podnośników koszowych i innych, podobnych urządzeń, potrzebuje stałego dostępu do niezawodnych, wysokiej jakości części zapasowych do podnośników.

Nieważne, czy spotkała Cię awaria sprzętu, czy też część wymaga wymiany w ramach regularnego, okresowego przeglądu urządzenia, musisz mieć możliwość wyboru nowej, sprawnej części.

Tym, czego potrzebujesz, są koła do podnośników? A może awarii uległ joystick do podnośnika? Sprawdź naszą ofertę!

  • szeroka gama części zarówno oryginalnych jak i zamiennych
  • własny magazyn
  • doświadczenie serwisowe w zakresie awaryjności konkretnych modeli i podzespołów
  • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniej części do Twojej maszyny
  • części do podnośników: JLG, Iteco, Genie, Haulotte, JCB, Holland Lift, Omme oraz innych renomowanych producentów
części do podnośników

Skontaktuj się z Naszym działem części

Pomożemy i doradzimy wybrać najlepsze części dla Twojego podnośnika.

Przejdź do kontaktu

Pulpity sterownicze, koła, joysticki do podnośników itp.

Wśród oferowanych przez nas części zamiennych do podnośników znajdziesz między innymi: koła, joysticki do podnośnika, pulpity sterownicze, moduły, prostowniki, zawory czy też czujniki przechyłu. Proponujemy części do marek takich jak Iteco, Genie, Haulotte, Holland Lift, Omme i innych renomowanych producentów, którzy cieszą się zaufaniem klientów z całego świata. Z wyposażenia tego korzysta tysiące specjalistów z różnych kontynentów. Decydując się zatem na tego rodzaju akcesoria, jesteś ubezpieczony na każdą ewentualność, a dzięki zamiennym częściom zepsuty element podnośnika nie spowoduje długiego przestoju w pracy. W asortymencie Podnosniki.pl znajdziesz nie tylko części zamienne, oferujemy również szkolenia, dzięki którym zdobędziesz uprawnienia UDT. Nasi specjaliści prowadzą szkolenia z obsługi ładowarek teleskopowych i podestów ruchomych przejezdnych. Możesz przeszkolić zespół pracowników, co znacznie podniesie poziom jakości pracy.

Oferujemy również kompleksową, zgodną z wytycznymi UDT konserwację sprzętu, która znacznie przedłuża żywotność maszyn. Wybierając ofertę naszej firmy, masz w związku z tym dostęp nie tylko do części do podnośników koszowych takich, jak koła, czy joysticki do podnośników, ale również będziesz mieć do czynienia z najlepszymi specjalistami, którzy chętnie wesprą Cię i podzielą się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Tylko wybór najlepszych fachowców, jakich odnajdziesz właśnie w naszej firmie, daje Ci pewność korzystania z najlepszych części, a także możliwość zwrócenia się o pomoc w dowolnym momencie – zawsze, kiedy będziesz tego potrzebować.

Części do podnośników koszowych i nie tylko

W ramach naszej oferty zbudowanej wokół podnośników świadczymy także usługi wypożyczania sprzętu. Jeżeli nie potrzebujesz podnośnika na stałe, wynajęcie go będzie doskonałym rozwiązaniem. Skorzystaj z naszej oferty i wybierz wysokiej jakości części do podnośników koszowych!

W sprzedaży posiadamy podnośniki producentów tj. Genie, Haulotte, JLG, Iteco, Manitou, Holland Lift, Omme, Upright. Są to najlepsze w branży, renomowane firmy, których urządzenia obecne są w wielu firmach w krajach z całego świata.
Jeśli oferujemy konkretne urządzenia, nie możemy zostawić naszych klientów bez pomocy już po ich zakupie. W związku z tym zapewniamy kompleksową ofertę w zakresie sprzedaży części zamiennych do wymienionych podnośników. Gdy wybierzesz urządzenie z naszej oferty, możesz mieć więc pewność, że nigdy nie pozostawimy Cię bez rozwiązania w przypadku awarii konkretnego komponentu, ponieważ zapewnimy Ci odpowiednie części. Świadczymy także usługi serwisu posprzedażowego oraz konserwacje i przeglądy zgodne z UDT, jak i szkolenia mające na celu zdobycie uprawnień UDT.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznawania się z naszą ofertą części do podnośników koszowych oraz innych punktów przygotowanych przez nas propozycji. Dołącz do szerokiego grona klientów zadowolonych z naszych usług. Zapraszamy serdecznie – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Uprawnienia na podesty ruchome, zwyżki i ładowarki teleskopowe

Szukasz firmy, która pomoże Ci pozyskać uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego do obsługi podestów ruchomych? Dobrze trafiłeś! Od wielu lat zajmujemy się szkoleniem operatorów w Województwie Kujawsko-Pomorskim i Wielkopolskim w Naszych oddziałach w Bydgoszczy i Poznaniu.

Nauczymy się bezpiecznej pracy, obsługi, efektywnej pracy oraz przygotujemy do egzaminu przed komisją UDT, po którym otrzymasz uprawnienia operatora podestów ruchomych przejezdnych (dawniej kategoria IP).

Jeżeli potrzebujesz kursu na ładowarki teleskopowe (dawniej kategoria I WJO) to także możemy Ci w tym pomóc! (tj. wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem).

Uprawnienia na podesty przejezdne oraz ładowarki teleskopowe mają ważność 5 lat, a po tym okresie istnieje możliwość przedłużenia uprawnień bezpłatnie. Wystarczy złożyć wniosek do najbliższego Urzędu Dozoru Technicznego. Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziesz tutaj – FAQ.

Miniaturka filmu YouTube

Zobacz produkt

Sprawdź galerię maszyny