Banner Image

Ładowarki teleskopowe

Ładowarki teleskopowe to niezwykle uniwersalne maszyny, które znajdują zastosowanie na niemal każdej budowie. W ofercie naszej wypożyczalni ładowarek znajdziesz modele u maksymalny wysięgu nawet 18 m oraz udźwigu 4 ton. Stawiamy na sprawdzone maszyny, dlatego nasza flota składa się głównie z dobrze znanych i niezawodnych ładowarek teleskopowych JCB. Przejrzyj naszą ofertę, a jeżeli potrzebujesz wynająć konkretny sprzęt to przedstawimy ofertę wraz z dostawą na teren Twojej budowy!

Znajdź nasze oferty również na...

Szukasz ładowarki teleskopowej na Twoją budowę?

Dostarczamy bezpieczny i sprawdzony sprzęt. Skontaktuj się z naszą wypożyczalnią ładowarek teleskopowych i podnośników!

Zapytaj o wynajem ładowarki

Ładowarki teleskopowe – czym się charakteryzują?

Ładowarki teleskopowe są wszechstronnymi maszynami budowlanymi, które są wykorzystywane do przenoszenia materiałów i narzędzi na budowach, w przemyśle, magazynach oraz w rolnictwie. Co je charakteryzuje i sprawia, że są tak wszechstronne?

Posiadają one długie, wysuwane teleskopowe ramię, które pozwala na podnoszenie i przemieszczanie ciężkich ładunków na znaczne wysokości po terenie roboczym, a dzięki rozmaitym akcesoriom mogą także służyć do podnoszenia różnego rodzaju ładunków w tym także i ludzi.

Unikalne cechy sprawiają, że ładowarki teleskopowe są popularne w wielu branżach i zapewniają szybkie i efektywne przemieszczanie materiałów, co z kolei przekłada się na oszczędność czasu i kosztów.

Wielu specjalistów ceni sobie niezwykłą wydajność, wszechstronność i niezawodność tych maszyn, przez co możemy znaleźć je w prawie każdej branży np. Budowlanej, przemyśle, rolnictwie czy transporcie itd.

Jakie ładowarki teleskopowe znajdziesz w naszej ofercie wynajmu?

W naszej ofercie znajdziesz ładowarki teleskopowe firmy JCB czyli znanego na całym świece producenta maszyn budowlanych. Sprzęt tej firmy znany jest przede wszystkim ze swojej trwałości i prostocie obsługi. W naszej flocie znajdziesz między innymi takie modele jak

JCB 540-180, która zapewnia aż 4 tony udźwigu i maksymalny wysuw na 17.51 m oraz posiada mocny silnik diesla oraz napęd na wszystkie 4 koła. To wszystko sprawia, że jest to maszyna niezwykle uniwersalna i pożądana na każdym placu budowy.

Jeżeli nie potrzebujesz, aż takich parametrów to wynajmiesz także u nas mniejsze ładowarki np:

Jeżeli potrzebujesz, aby dobrać odpowiednią ładowarkę do Twoich potrzeb to skontaktuj się z jednym naszych handlowców.

Ładowarka teleskopowa JCB

Ile kosztuje wynajem ładowarki teleskopowej?

Zobacz co składa się na cenę wynajmu ładowarki:

  • Rodzaj maszyny
  • Miejsce wynajmu
  • Okres wynajmu
  • Opcja ubezpieczenia

Wiadomo, że im dłuższy termin wynajmu stawki będą znacznie niższe niż w przypadku wynajmu krótkoterminowego. Ciekawą opcją jest też zryczałtowana stawka, którą możemy dla Ciebie zrobić w przypadku najmu długoterminowego. Biorąc pod uwagę te wszystkie czynniki możemy wykonać dla Ciebie szybką i bezpłatną ofertę. Zapraszamy Ciebie do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy

Jeżeli szukasz ładowarki teleskopowej to zapraszamy do przejrzenia naszych aktualnych ofert.