Podnośnik przegubowy Genie z135 na moście w Bydgoszczy

Podnośniki masztowe i towarowe

Znajdź nasze oferty również na...

Podnośniki masztowe – zastosowanie

Podnośniki tej konstrukcji są to maszyny przeznaczone głownie do pracy wewnątrz pomieszczeń, a szczególnie w ciasnych pomieszczeń, gdzie mamy bardzo mało miejsca do manewrowania maszyną. Sprawdzą się tam, gdzie podnośniki nożycowe czy przegubowe nie dałyby sobie rady. Konstrukcja tych maszyn oparta jest na maszcie z rozsuwanym sekcjami, które unoszą platformę w góry. Dodatkowo część z nich posiada także rozsuwany balkon, który powiększa nam platformę roboczą. Podnośniki masztowe możemy znaleźć przede wszystkim w różnego rodzaju magazynach, biurach czy galeriach handlowych.

Podesty ruchome tego typu stanowią alternatywę dla podnośników nożycowych elektrycznych zapewniając mniejsze rozmiary i lepszą zwrotność, ale zazwyczaj mają ograniczone możliwości pracy na zewnątrz pomieszczeń oraz przeznaczone są w większości do pracy dla jednej osoby w koszu. Zobacz film, w którym omówiliśmy model Genie GR-15  https://www.youtube.com/watch?v=LJUwko6KN2w&t=88s.
Jeżeli chcesz zobaczyć podnośnik masztowy o wyjątkowych parametrach to zobacz naszą recenzję modelu JLG Toucan 12E Plus https://www.youtube.com/watch?v=7maO4FSwrDo.

 

 

Podnośniki masztowe na wynajem w PODNOSNIKI.pl

W naszej ofercie możesz znaleźć maszyny dobrze znanych na rynku producentów podnośników takich jak Genie, Haulotte czy JLG.
Możesz zarówno wynająć maszynę na jeden dzień jak i na długi termin przy niższej stawce dobowej. Na cenę wynajmu wpływa między innymi rodzaj maszyny, miejsce transportu czy okres wynajmu. Jeżeli chcesz poznać cenę wynajmu to wyślij do nas zapytanie, a przygotujemy dla Ciebie bezpłatnie ofertę. Chcesz zobaczyć jak takie podnośniki działają? Zapraszamy do naszej siedziby w Cielu, a jeżeli potrzebujesz szkolenia z obsługi to także pomożemy Ci zdobyć uprawnienia.

Jeżeli chcesz kupić podnośnik tego typu to zapraszamy Cie do zapoznania się z naszą podnośników na sprzedaż