Banner Image

Podnośniki masztowe i towarowe

Potrzebujesz małego i kompaktowego podnośnika do pracy wewnątrz hali magazynowej lub produkcyjnej? Wypożyczalnia PODNOSNIKI.pl oferuje między innymi podnośniki masztowe przeznaczone właśnie do tego celu. Przeglądaj modele znanych producentów takich jak Genie, Haulotte czy JLG o wysokości roboczej nawet ponad 12 m oraz wysięgowi bocznemu prawie 7 m. Wynajmij podnośnik masztowy wraz z transportem na Twoją inwestycję!

Znajdź nasze oferty również na...

Zainteresowany wynajmem podnośnika masztowego?

Skontaktuj się mailowo lub telefonicznie, a pomożemy Ci dobrać odpowiednią maszynę, przygotujemy ofertę oraz dostarczymy pod wskazany przez Ciebie adres!

Zapytaj o wynajem

Podnośniki masztowe – zastosowanie

Podnośniki tej konstrukcji są to maszyny przeznaczone głownie do pracy wewnątrz pomieszczeń, a szczególnie w ciasnych pomieszczeń, gdzie mamy bardzo mało miejsca do manewrowania maszyną. Sprawdzą się tam, gdzie podnośniki nożycowe czy przegubowe nie dałyby sobie rady. Konstrukcja tych maszyn oparta jest na maszcie z rozsuwanym sekcjami, które unoszą platformę w góry. Dodatkowo część z nich posiada także rozsuwany balkon, który powiększa nam platformę roboczą. Podnośniki masztowe możemy znaleźć przede wszystkim w różnego rodzaju magazynach, biurach czy galeriach handlowych.

Podesty ruchome tego typu stanowią alternatywę dla podnośników nożycowych elektrycznych zapewniając mniejsze rozmiary i lepszą zwrotność, ale zazwyczaj mają ograniczone możliwości pracy na zewnątrz pomieszczeń oraz przeznaczone są w większości do pracy dla jednej osoby w koszu. Zobacz film, w którym omówiliśmy model Genie GR-15  https://www.youtube.com/watch?v=LJUwko6KN2w&t=88s.
Jeżeli chcesz zobaczyć podnośnik masztowy o wyjątkowych parametrach to zobacz naszą recenzję modelu JLG Toucan 12E Plus https://www.youtube.com/watch?v=7maO4FSwrDo.

 

 

Podnośniki masztowe na wynajem w PODNOSNIKI.pl

W naszej ofercie możesz znaleźć maszyny dobrze znanych na rynku producentów podnośników takich jak Genie, Haulotte czy JLG.
Możesz zarówno wynająć maszynę na jeden dzień jak i na długi termin przy niższej stawce dobowej. Na cenę wynajmu wpływa między innymi rodzaj maszyny, miejsce transportu czy okres wynajmu. Jeżeli chcesz poznać cenę wynajmu to wyślij do nas zapytanie, a przygotujemy dla Ciebie bezpłatnie ofertę. Chcesz zobaczyć jak takie podnośniki działają? Zapraszamy do naszej siedziby w Cielu, a jeżeli potrzebujesz szkolenia z obsługi to także pomożemy Ci zdobyć uprawnienia.

Jeżeli chcesz kupić podnośnik tego typu to zapraszamy Cie do zapoznania się z naszą podnośników na sprzedaż