Banner Image

Podnośniki przegubowe

Zobacz podnośniki przegubowe koszowe w naszej ofercie wynajmu. Oferujemy zwyżki przegubowe o wysokościach roboczych od 10 m do nawet ponad 43 m i maksymalny wysięgu bocznym od 6 m do ponad 21 m. Nasze maszyny to urządzenia sprawdzonych producentów takich jak Genie, JLG, Haulotte, JCB czy Manitou. Znajdziesz u Nas zarówno podnośniki przegubowe spalinowe, elektryczne jak i hybrydowe.

Znajdź nasze oferty również na...

Zainteresowany wynajmem podnośnika przegubowego?

Skontaktuj się mailowo lub telefonicznie, a pomożemy Ci dobrać odpowiednią maszynę, przygotujemy ofertę oraz dostarczymy pod wskazany przez Ciebie adres!

SKONTAKUJ SIĘ

Podnośniki przegubowe do czego służą? – podnośniki przegubowe wynajem

Podnośniki przegubowe wynajem – jest to kategoria maszyn budowlanych, które znacząco ułatwiają i przyspieszają nam prace na wysokościach. Są to jedne z popularniejszych rodzajów podnośników jakie możemy znaleźć na rynku. Skąd ta popularność? Podnośniki przegubowe znajdują zastosowanie przy wielu pracach, dzięki swojej wszechstronności. Pozwalają nam nie tylko podnieść się w górę jak to jest w przypadku podestów nożycowych, ale możemy także sięgnąć nad przeszkodami w bok. Dzięki swojej konstrukcji przegubowej podnośniki tego typu pozwalają na niezwykłą swobodę ruchu. Pozwalają dosięgnąć w bardzo trudno dostępne miejsca co sprawia, że wykorzystywane są do pracy budowlanych, konserwacyjnych, montażu instalacji czy innych pracach wysokościowych.

Podnośnik przegubowy Genie z135 na moście w Bydgoszczy - spalinowe podnośniki przegubowe wynajem

Podział podnośników koszowych przegubowych

Podnośniki o konstrukcji przegubowej możemy znaleźć na prawdę w bardzo wielu wersjach, dzięki czemu możemy dobrać maszynę pod twoje potrzeby.
Wśród zwyżek przegubowych możemy znaleźć między innymi takie o zasilaniu elektrycznym. Te maszyny przeznaczone są głównie do pracy wewnątrz pomieszczeń, ale poradzą sobie także z pracami na zewnątrz. Maszyny takie mogą być wyposażone zarówno w ogumienie białe, szare inaczej mówiąc niebrudzące, które pozwala na pracę na posadzkach, ale znajdziemy także wersje z napędem na 4 koła oraz ogumieniem terenowym z dużym bieżnikiem do poruszania się po grząskim gruncie.

Wersje spalinowe podestów ruchomych przegubowych przeznaczone są do pracy na zewnątrz pomieszczeń. Pozwalają sięgać w trudno dostępne miejsca nawet bardzo wysoko jak na przykład Genie Z-135, który pozwala na pracę na wysokości roboczej ponad 43 metrów oraz maksymalnie sięgnąć w bok na ponad 21 m. Większość z modeli o napędzie spalinowym wyposażona jest w standardzie w ogumienie terenowe oraz napęd na 4 koła. Nie musimy się bać, że nie poradzą sobie w terenie. Zaletami podnośników przegubowych spalinowych jest ich możliwość długiej pracy bez potrzeby ładowania tak jak jest to w przypadku modeli elektrycznych. W ostatnich latach coraz bardziej popularne stają się modele o napędzie hybrydowym. Łączą dwa światy i pozwalają na bezemisyjną pracę wewnątrz pomieszczeń jak i długość pracy modeli spalinowych.

Jakie podnośniki przegubowe znajdziesz w naszej ofercie na wynajem?

Szukając podnośnika, zwyżki przegubowej na wynajem musisz się zastanowić czego dokładnie potrzebujesz. Jeżeli nie wiesz co by się sprawdziło najlepiej to skontaktuj się z jednym z naszych handlowców.

W naszej ofercie znajdziesz  na przykład mniejsze podnośniki przegubowe elektryczne do pracy w ciasnych pomieszczeniach jak Genie Z-30/20 NJ o 11 m wysokości roboczej i szerokości 1.19 m. Znajdziesz także duże spalinowe podnośniki przegubowe jak Genie Z-135 o 43 m wysokości roboczej. Posiadamy także podesty ruchome na wynajem do specjalnych zastosowań, a jednym z nich jest Almac JIBBI 1250 Evo o napędzie hybrydowym, gąsienicach oraz auto-levelingu. To wszystko sprawia, że nie ma lepszej maszyny do pracy w naprawdę ciężkim terenie.

Oferujemy zwyżki przegubowe na wynajem producentów takich jak:

Genie, JLG, Haulotte, JCB, Manitou.

Jeżeli chcesz kupić podnośnik przegubowy to zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą podestów ruchomych przegubowych na sprzedaż.