Genie z135 na moście w Bydgoszczy

Podnośniki przegubowe

Znajdź nasze oferty również na...

Podnośniki przegubowe – do czego służą?

Podnośniki przegubowe należą do maszyn, które znacząco ułatwiają i przyspieszają nam prace na wysokościach. Są to jedne z popularniejszych rodzajów podnośników jakie możemy znaleźć na rynku. Skąd ta popularność? Podnośniki przegubowe znajdują zastosowanie przy wielu pracach, dzięki swojej wszechstronności. Pozwalają nam nie tylko podnieść się w górę jak to jest w przypadku podestów nożycowych, ale możemy także wysięgnąć się nad przeszkodami w bok. Dzięki swojej konstrukcji przegubowej podnośniki tego typu pozwalają na niezwykłą swobodę ruchu pozwalając dosięgnąć w bardzo trudno dostępne miejsca co sprawia, że wykorzystywane są do pracy budowlanych, konserwacyjnych, montażu instalacji czy innych pracach wysokościowych.

Genie z135 na moście w Bydgoszczy

Podział podnośników koszowych przegubowych

Podnośniki o konstrukcji przegubowej możemy znaleźć na prawdę w bardzo wielu wersjach, dzięki czemu możemy dobrać maszynę, która dokładnie będzie odpowiadała naszym potrzebom.
Wśród zwyżek przegubowych możemy znaleźć między innymi takie o zasilaniu elektrycznym, które przeznaczone są głównie do pracy wewnątrz pomieszczeń, ale poradzą sobie także z pracami poza budynkiem. Maszyny takie mogą być wyposażone zarówno w ogumienie białe, szare inaczej mówiąc niebrudzące, które pozwala na pracę na posadzkach, ale znajdziemy także wersje z napędem na 4 koła oraz ogumieniem terenowym z dużym bieżnikiem do poruszania się po grząskim gruncie.

Wersje spalinowe podestów ruchomych przegubowych przeznaczone są do pracy na zewnątrz pomieszczeń i pozwalają nam sięgać w trudno dostępne miejsca nawet bardzo wysoko jak na przykład Genie Z-135, który pozwala na pracę na wysokości roboczej ponad 43 metrów oraz maksymalnie wysięgnąć się w bok na ponad 21 m. Większość z modeli o napędzie spalinowym wyposażona jest w standardzie w ogumienie terenowe oraz napęd na 4 koła, dzięki czemu nie musimy się bać, że nie poradzą sobie w terenie. Zaletami podnośników przegubowych spalinowych jest ich możliwość długiej pracy bez potrzeby ładowania tak jak jest to w przypadku modeli elektrycznych natomiast coraz bardziej popularne stają się modele hybrydowe, które łącze te dwa światy i pozwalają na bezemisyjną pracę wewnątrz pomieszczeń jak i długość pracy modeli spalinowych.

Jakie podnośniki przegubowe znajdziesz w naszej ofercie na wynajem?

Szukając podnośnika przegubowe na wynajem musisz się zastanowić czego dokładnie potrzebujesz, a jeżeli nie wiesz co by się sprawdziło najlepiej to skontaktuj się z jednym z naszych handlowców, a doradzimy przy wyborze.

W naszej ofercie znajdzie zarówno mniejsze podnośniki przegubowe elektryczne do pracy w ciasnych pomieszczeniach jak Genie Z-30/20 NJ o 11 m wysokości roboczej i szerokości 1.19 m, a także duże spalinowe podnośniki przegubowe jak Genie Z-135 o 43 m wysokości roboczej. Posiadamy także podesty ruchome na wynajem do specjalnych zastosowań jak np. Almac JIBBI 1250 Evo o napędzie hybrydowym, gąsienicach oraz auto-levelingu co sprawia, że nie ma lepszej maszyny do pracy w naprawdę ciężkim terenie.
W naszej ofercie znajdziesz podnośniku przegubowe producentów takich jak: Genie, JLG, Haulotte, JCB, Manitou.

Jeżeli chcesz kupić podnośnik przegubowy to zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą podestów ruchomych przegubowych na sprzedaż.

Potrzebujesz pomocy? Nie czekaj, postaw na doświadczenie, pomożemy.

Skontaktuj się z jednym z naszych doradców. Doradzimy, pomożemy.

Logo Podnosnikipl

Oddział Bydgoszcz

ul. Toruńska 20, 86-005 Ciele koło Bydgoszczy

Oddział Poznań

ul. Bukowska 5, 62-081 Wysogotowo
Przejdź do kontaktu

    Zapisz się do newslettera