Genie z135 na moście w Bydgoszczy

PROFESJONALNE PRACE NA WYSOKOŚCIACH

Wynajem urządzeń
do pracy na wysokości

Twoje zadania na wysokościach

Nasze podnośniki do wynajęcia

Brak dodatkowych kosztów

Cena na ofercie jest kwotą bez małego druczku

Gotowe do działania

Maszyny gotowe do pracy. Aktualne przeglądy UDT i konserwacje

Bezstresowy proces wynajmu

Szybka wycena, prosty podpis, dostawa na czas

MASZ PYTANIA?

Skontaktuj się
z naszym handlowcem

Maciej Dankowski DYREKTOR TECHNICZNO-HANDLOWY
Bydgoszcz
Koordynator oddziału uśmiechająca się do zdjęcia Koordynator oddziału uśmiechająca się do zdjęcia
Magdalena Nowak KOORDYNATOR ODDZIAŁU GDAŃSK
Gdańsk
Tomasz Szczepaniak SPECJALISTA DS. WYNAJMU I SZKOLEŃ
Bydgoszcz
Bartosz Szydłowski DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY
Poznań
Karol Stosio DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY
Gdańsk

FILM WYJAŚNIAJĄCY

Chcesz wiedzieć jak wynająć maszynę? Wynajem podnośników

Miniaturki filmu o wynajmie podnośnika

Wynajem podnośników, zwyżek i podestów ruchomych

Specjalistyczny sprzęt umożliwiający pracę w różnych warunkach to podstawa dla sprawnej działalności wielu przedsiębiorstw produkcyjnych czy usługowych. Najlepiej polegać na sprawdzonych rozwiązaniach, dlatego w PODNOSNIKI.pl staramy się z każdym dniem dostarczać wam lepszą jakość usług. W naszej ofercie posiadamy kilkaset podnośników i innych maszyn do pracy na wysokości. Niezależnie od tego czy potrzebujesz małego elektrycznego podnośnika nożycowego do pracy na magazynie czy zwyżki o dużym udźwigu do pracy na budowie w ciężkim terenie to znajdziemy rozwiązanie skrojone pod wykonywane przez Ciebie prace. Posiadamy kilkanaście lat doświadczenia w tej branży i wiemy czego twój biznes potrzebuje. Posiadamy min. podnośniki:

Są to podnośniki dobrze znanych i renomowanych producentów takich jak: Genie, Haulotte, JLG, JCB, Skyjack, Manitou, Hollandlift, NiftyLift etc. Każda maszyna sprawdzana jest przed wyjazdem z siedziby, a wszystko po to byś mógł pracować bez większego stresu.

 

Wynajem podnośników elektrycznych

Podesty ruchome, zwyżki, podnośniki o zasilaniu elektrycznym nie wydzielają spalin i są cichsze niż ich spalinowe odpowiedniki. Są również bardziej przyjazne dla środowiska, ponieważ nie emitują szkodliwych substancji, dlatego sprawdzą się wszędzie tam, gdzie nie mamy możliwości wjazdu maszyną o napędzie spalinowym. W większości modeli elektrycznych niezaprzeczalną zaletą są tzw.
Białe koła, czyli bieżniki niepozostawiające brudu oraz czarnych śladów na parkiecie, posadzce czy kafelkach. Podnośniki zasilane energią elektryczną są także ciche, przez co praca jest bardziej komfortowa, a pracownicy mniej narażeni na hałas. Dodatkowo podnośniki elektryczne są jedynymi z bardziej operatywnych urządzeń dźwigowych ze względu na dużą zwrotność oraz łatwą obsługę.

Gdzie znajdą zastosowanie?

Podesty ruchome elektryczne to maszyny przeznaczone do podnoszenia i przenoszenia osób lub przedmiotów na wysokość. Są one często stosowane w budownictwie, przemyśle, magazynach i innych dziedzinach, gdzie konieczne jest dostęp do wysokich miejsc bez konieczności używania drabin lub rusztowań. Wszystko to sprawia, że maszyny tego typu sprawdzą się najlepiej w halach produkcyjnych lub np. magazynach kosmetyków, farmaceutyków czy wyrobów spożywczych. Wśród podnośników elektrycznych możemy wskazać producentów takich jak: Genie, JLG, Haulotte, JCB oraz wielu innych producentów. Nasza firma bazuje na sprawdzonych rozwiązaniach dlatego w naszej flocie znajdziesz maszyny najbardziej popularne i przede wszystkim niezawodne.

W firmie PODNOSNIKI.pl mamy w ofercie wynajmu podnośniki elektryczne w wielu rozmiarach od małych podnośników nożycowych po większe podnośniki przegubowe, które mogą pracować również na zewnątrz. Najmniejsze z tych podestów mają zaledwie 0,70 m szerokości, poniżej 2 m wysokości, a większe zwyżki przegubowe mogą posiadać nawet kilkanaście metrów wysokości roboczej, dzięki czemu dosięgniesz do trudno dostępnych miejsc.

Wynajem podnośników spalinowych

Urządzenia transportu bliskiego (UTB) takie jak podesty ruchome wolnobieżne z napędem spalinowym znajdują zastosowanie głownie na terenach zewnętrznych. Podnośniki o napędzie spalinowym są to zazwyczaj maszyny przystosowane do pracy w ciężkich warunkach np. Na świeżo rozpoczętej budowie, gdzie teren jeszcze nie został utwardzony. Podesty ruchome tego typu mogą być wyposażone w ogumienie terenowe oraz napęd na cztery koła lub gąsienice, dzięki czemu mogą poruszać się bo niestabilnym gruncie jak grząska ziemia czy błoto. Dobrym przykładem takich maszyn są między innymi podnośniki nożycowe spalinowe. Posiadają one wszystkie parametry pozwalające im poruszać się na zewnątrz, wyposażone są w mocne silniki diesla czy podpory stabilizujące. To właśnie na nich pracować kilka osób jednocześnie, dzięki swojemu dużemu udźwigowi aż do ponad 1 tony i sporych wymiarach platformy nawet 8×2.5m.

W kategorii podnośników spalinowych możemy znaleźć także podesty przegubowe i teleskopowe, które dzięki swojemu zasięgowi pozwalają nam sięgać nawet do prawie 60m wysokości roboczej oraz unosić się nad przeszkodami. Wybierając podnośniki spalinowe z naszej oferty możesz mieć pewność, że wybierasz sprzęt sprawdzony i renomowanych marek takich jak: Genie, Haulotte, JLG czy Holland Lift.

Jak możemy Ci pomóc?

Jeżeli szukasz maszyny do pracy na wysokości, a masz wątpliwości co powinieneś wybrać lub ile Cię to będzie kosztowało to zapraszamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Skontaktuj się z Nami

#wyższypoziom

Potrzebujesz pomocy? Nie czekaj, postaw na doświadczenie, pomożemy.

Skontaktuj się z jednym z naszych doradców. Doradzimy, pomożemy.

Logo Podnosnikipl

Oddział Bydgoszcz

ul. Toruńska 20, 86-005 Ciele koło Bydgoszczy

Oddział Poznań

ul. Bukowska 5, 62-081 Wysogotowo

Oddział Gdańsk

ul. Budowlanych 29, 80-298 Gdańsk
Przejdź do kontaktu