Usługi

Nie tylko sprzedaż i wynajem

  • Serwis – Posiadamy własne oddziały serwisowe, dzięki czemu możemy na bieżąco dbać o jakość naszych maszyn, a w razie awarii szybko reagować na usterki. Serwisujemy także maszyny klientów. Resurs, kompletne naprawy, remonty, modernizacje.
  • Części – Jeżeli szukasz części do swojej maszyny to dobrze trafiłeś. Posiadamy własne zaplecze magazynowe oraz zajmujemy się dostarczaniem części zarówno oryginalnych jak i zamienników.
  • Szkolenia – Twoi pracownicy potrzebują uprawnień do pracy na podestach ruchomych czy ładowarkach. Jesteśmy w stanie Ci w tym pomóc. Organizujemy profesjonalne szkolenia
  • Transport Nasi kierowcy dostarczą do Ciebie maszynę bezpiecznie i w wyznaczonym terminie. Świadczymy także usługi transportowe więc jeżeli potrzebujesz przetransportować maszynę to zadzwoń, a pomożemy.

 

Jak możemy Ci pomóc?

Zależy nam na jakości naszych usług dlatego nie idziemy drogą półśrodków. Jeżeli chcesz mieć pewność dobrze wykonanej roboty, zgłoś się do Nas i opisz swój problem, a powiemy co możemy dla Ciebie zrobić.

Przejdź do kontaktu

#wyższypoziom

Potrzebujesz pomocy? Nie czekaj, postaw na doświadczenie, pomożemy.

Skontaktuj się z jednym z naszych doradców. Doradzimy, pomożemy.

Logo Podnosnikipl

Oddział Bydgoszcz

ul. Toruńska 20, 86-005 Ciele koło Bydgoszczy

Oddział Poznań

ul. Bukowska 5, 62-081 Wysogotowo
Przejdź do kontaktu

    Zapisz się do newslettera