Wynajem podnośników

Podnośnik teleskopowy Genie S105

Marka

Genie

Model

S105

Parametry techniczne maszyny:
Kategoria Podnośniki teleskopowe
Wysokość robocza 34 m
Wysokość platformy 32 m
Maksymalny wysięg boczny 24.38 m
Wymiary platformy 0.9x2.44 m
Maksymalny udźwig 227 kg
Długość transportowa 14.20 m
Szerokość transportowa 2.48 m
Wysokość transportowa 3.07 m
Zasilanie spalinowy
Napęd 4WD
Ogumienie Terenowe
Miejsce pracy na zewnątrz
Waga 18144 kg

*Wartości podane w tabeli i na obrazku są wartościami przybliżonymi i mogą się nieznacznie różnić od parametrów rzeczywistych.

Chcesz wynająć?

Mamy opcje wynajmu okazjonalnego nawet na 1 dzień pracy, a także formę wynajmu długoterminowego (LTR) jeżeli planujesz pracę na długi okres czasu lub cenisz wygodę i komfort.

Twoje zadanie na wysokościach

Nasze podnośniki do wynajęcia

Brak dodatkowych kosztów

Cena na ofercie jest kwotą bez małego druczku

Gotowe do działania

Maszyny gotowe do pracy. Aktualne przeglądy UDT i konserwacje

Bezstresowy proces wynajmu

Szybka wycena, prosty podpis, dostawa na czas

Podnośnik teleskopowy Genie S105

Podnośnik teleskopowy Genie S-105 to rozwiązanie odpowiednie do wszelkich prac montażowych, instalacyjnych czy wykończeniowych przeprowadzanych na wysokościach. Doskonały do stosowania na zewnątrz budynków. Jego ergonomiczne kształty sprawiają, że manewrowanie nim nie przysparza żadnych trudności i sprawdza się przez to idealnie w różnorodnych sytuacjach. Pomaga w tym możliwość skrętu o 90 stopni i obrotu platformy bez ruszania jej z miejsca. Kosz tej efektywnej maszyny może pomieścić na platformie dwójkę pracowników. Napędzany jest przez napęd spalinowy i możliwe jest regulowanie jego prędkości poruszania się. Solidne, pełne koła wykonane z gumy gwarantują doskonałą przyczepność do podłoża.

Udźwig nożycowego podnośnika teleskopowego Genie S-105 wynosi 227 kilogramów. Szeroka na 2,55 metra platforma zabezpieczona jest wysoką barierką. Zapewnia to komfortowe miejsce do pracy dla maksymalnie dwóch specjalistów, wraz ze wszystkimi potrzebnymi im narzędziami. Przy pełnym podniesieniu platformy wysokość robocza wynosi 34 metry. Za sprawą umieszczonego na platformie systemu sterowania, możliwe jest kierowanie i jazda podestem po jego podniesieniu, co znacząco wpływa na szybkość i efektywność prac.