Podnośnik przegubowy Genie z135 na moście w Bydgoszczy
Wynajem podnośników

Ładowarka teleskopowa Manitou MT1440

Biały sygnet logo firmy
Marka Model
Manitou MT1440
Kategoria Ładowarki teleskopowe
Max. wysokość podnoszenia 13.53 m
Maksymalny udźwig 4000 kg
Długość transportowa 6.13 m
Szerokość transportowa 2.37 m
Wysokość transportowa 2.45 m
Zasilanie spalinowy
Napęd 2WD
Ogumienie Niebrudzące
Miejsce pracy wewnątrz
Waga 11380 kg

*Wartości podane w tabeli i na obrazku są wartościami przybliżonymi i mogą się nieznacznie różnić od parametrów rzeczywistych.

Chcesz wynająć?

Mamy opcje wynajmu okazjonalnego nawet na 1 dzień pracy, a także formę wynajmu długoterminowego (LTR) jeżeli planujesz pracę na długi okres czasu lub cenisz wygodę i komfort.

Ładowarka teleskopowa Manitou MT1440

Sprzęt jednego z najwiekszych i najbardziej znanych producentów ładowarek teleskopowych na Polskim rynku. Ładowarka teleskopowa Manitou MT1440 może podnieść ładunek maksymalnie na wysokość 13.53m oraz potrafi unieść maksymalnie ciężar 4000kg (sprawdź diagramy pracy maszyny). Maszyna ta przeznaczona jest to różnorodnych zadań, a dzięki wyposażeniu w solidny napęd na 4 koła oraz duże koła terenowe sprawdzi się w ciężkich warunkach. Manitou MT1440 znajduje zastosowanie zarówno w budownictwie, logistyce, przemyśle oraz każdej branży, gdzie potrzeba podnieść ładunek na sporą wysokość.

Manitou MT1440 może zostać wyposażona również w kosz zamiast tradycyjnych wideł, dzięki czemu możemy podnieść ludzi na sporą wysokość. Ten dodatek sprawia, że jest to maszyna niezwykle uniwersalna na każdej budowie.