Wynajem podnośników

Podnośnik teleskopowy JLG 660SJ

Marka

JLG

Model

660SJ

Parametry techniczne maszyny:
Kategoria Podnośniki teleskopowe
Wysokość robocza 20.31 m
Wysokość platformy 18.31 m
Maksymalny wysięg boczny 17.30 m
Wymiary platformy 2.44x0.91 m
Maksymalny udźwig 230 kg
Długość transportowa 10.88 m
Szerokość transportowa 2.49 m
Wysokość transportowa 2.57 m
Zasilanie spalinowy
Napęd 4WD
Ogumienie Terenowe
Miejsce pracy na zewnątrz
Waga 13150 kg

*Wartości podane w tabeli i na obrazku są wartościami przybliżonymi i mogą się nieznacznie różnić od parametrów rzeczywistych.

Chcesz wynająć?

Mamy opcje wynajmu okazjonalnego nawet na 1 dzień pracy, a także formę wynajmu długoterminowego (LTR) jeżeli planujesz pracę na długi okres czasu lub cenisz wygodę i komfort.

Twoje zadanie na wysokościach

Nasze podnośniki do wynajęcia

Brak dodatkowych kosztów

Cena na ofercie jest kwotą bez małego druczku

Gotowe do działania

Maszyny gotowe do pracy. Aktualne przeglądy UDT i konserwacje

Bezstresowy proces wynajmu

Szybka wycena, prosty podpis, dostawa na czas

Podnośnik JLG 660SJ

Podesty ruchomy teleskopowy o napędzie spalinowym, który przeznaczono do pracy na wysokości zwłaszcza w trudnych warunkach na terenach nieutwardzonych. JLG 660SJ posiadają bardzo duży zasięg roboczy, który pozwoli na wykonywanie większości prac na budowie.

Urządzenie marki JLG to wysokiej jakości produkt, powstały z solidnych i wytrzymałych komponentów. Został tak skonstruowany, by gwarantować bezpieczeństwo pracy. Podnośnik teleskopowy z wysięgnikiem JLG 660SJ jest łatwy w sterowaniu. Posiada wysokość roboczą 20,31 m oraz udźwig 230 kg. Wyposażono go w napęd spalinowy. Produkt świetnie sprawdzi się podczas prac na zewnątrz. Jest odporny na działanie czynników atmosferycznych. Można z niego korzystać nawet podczas deszczu.

Marka JLG cieszy się dużym uznaniem na rynku. Swoje urządzenia produkuje od lat i każdy model tworzy z należytą pieczołowitością. Dla tego producenta najważniejsze jest zaoferować klientowi produkt wysokiej jakości łączący w sobie bezpieczeństwo użytkowania i wysoką funkcjonalność. Te wszystkie zalety posiada podnośnik teleskopowy z wysięgnikiem JLG 660SJ. Serdecznie zapraszamy do testowania.