Wynajem podnośników

Podnośnik teleskopowy JLG 1350 SJP

Marka

JLG

Model

1350 SJP

Parametry techniczne maszyny:
Kategoria Podnośniki teleskopowe
Wysokość robocza 41.30 m
Wysokość platformy 39.30 m
Maksymalny wysięg boczny 24.38 m
Wymiary platformy 0.91x2.44 m
Maksymalny udźwig 450 kg
Długość transportowa 14.89 m
Szerokość transportowa 2.49 m
Wysokość transportowa 3.05 m
Zasilanie spalinowy
Napęd 4WD
Ogumienie Terenowe
Miejsce pracy na zewnątrz
Waga 20369 kg

*Wartości podane w tabeli i na obrazku są wartościami przybliżonymi i mogą się nieznacznie różnić od parametrów rzeczywistych.

Chcesz wynająć?

Mamy opcje wynajmu okazjonalnego nawet na 1 dzień pracy, a także formę wynajmu długoterminowego (LTR) jeżeli planujesz pracę na długi okres czasu lub cenisz wygodę i komfort.

Twoje zadanie na wysokościach

Nasze podnośniki do wynajęcia

Brak dodatkowych kosztów

Cena na ofercie jest kwotą bez małego druczku

Gotowe do działania

Maszyny gotowe do pracy. Aktualne przeglądy UDT i konserwacje

Bezstresowy proces wynajmu

Szybka wycena, prosty podpis, dostawa na czas

Podnośnik JLG 1350 SJP

Podnośniki teleskopowe to urządzenia niezastąpione w różnorodnych branżach. Wykorzystuje się je do przeprowadzania prac wysokościowych w budownictwie czy przemyśle ciężkim. Sprawdzają się również znakomicie do mycia okien w wieżowcach czy przycinania drzew w przestrzeni miejskiej.
Jeśli szukasz sprawdzonego i funkcjonalnego urządzenia, sięgnij po podnośnik teleskopowy z wysięgnikiem JLG 1350 SJP. To produkt, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Posiada solidną i stabilną konstrukcję. Został wyprodukowany z trwałych materiałów, które gwarantują mu wieloletnią żywotność oraz 100% bezpieczeństwa podczas użytkowania. Ponadto podnośnik teleskopowy z wysięgnikiem JLG 1350 SJP posiada dużą wysokość roboczą, bo aż 41,3 m. Do tego zapewnia udźwig 450 kg. Te parametry gwarantują szerokie zastosowanie nawet w najbardziej wymagających warunkach.

Oferowane urządzenie to propozycja od renomowanej marki JLG, która tworzy wysokiej jakości podnośniki cechujące się solidnością i precyzją wykonania, a także atrakcyjną funkcjonalnością.
Serdecznie zapraszamy do testowania urządzeń na żywo. Chętnie też odpowiemy na Wasze wszelkie pytania i pomożemy wybrać urządzenie na miarę Waszych potrzeb i oczekiwań finansowych.