20/12/2023

Zniżki na zwyżki – Podnośniki JCB w promocji do końca 2023 roku

Żółta podnośnikowa platforma robocza JCB zaparkowana przed budynkiem z logo 'PODNOSNIKI' na elewacji. Widoczny slogan 'Zniżki na zwyżki Promocja na podnośniki JCB' sugeruje obecność promocji sprzedażowej na sprzęt marki JCB ważnej do końca roku 2023.
Zaktualizowano:

Zniżki na zwyżki – promocja na podnośniki

Witamy wszystkich w sezonie świątecznym! Mamy dla Was wyjątkową niespodziankę – nasz niezastąpiony Wojtek w tym roku przywdział czerwony strój i brodę, aby spełnić swoje marzenie o byciu Świętym Mikołajem. W tym wyjątkowym czasie Wojtek ma dla Was specjalne prezenty – promocyjne ceny na wybrane modele podnośników nożycowych JCB.

Nasza oferta obejmuje zarówno tradycyjne modele z napędem spalinowym, jak i nowoczesne, ekologiczne rozwiązania z napędem elektrycznym. Przyjrzyjcie się bliżej naszym promocyjnym cenom:

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem maszyn JCB i gwarantujemy dostępność sprzętu „od ręki”. Oferujemy możliwość przetestowania sprzętu przed zakupem oraz 2-letnią gwarancję. Jest to idealna okazja, aby zainwestować w niezawodny sprzęt, który ułatwi pracę na wysokościach.

Aby skorzystać z oferty, wystarczy skontaktować się z Wojtkiem, naszym osobistym Świętym Mikołajem, pod numerem telefonu +48 509 608 000 lub napisać na adres mailowy sprzedaz@podnosniki.pl. Pamiętajcie, że Wojtek rozdaje prezenty tylko tym, którzy byli grzeczni w tym roku!

Do kiedy obowiązuje promocja?

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji – Zimowa Promocja Zniżki na zwyżki trwa tylko do końca roku!