Podnosniki.pl
FacebookInstagramGoogle+Google+Google+
O nas
 

Firma Karczewski Sp. z o. o. (do 2022 roku Lifts Łukasz Karczewski) istnieje w Bydgoszczy od 2005 roku i działa na terenie całej Polski. 

Od 2020 roku Zakład Uprawniony UDT

Zadania, które stawiają sobie pracownicy firmy, koncentrują się wokół profesjonalnej pracy na wysokości. Dlatego oferujemy fachowy sprzęt: podnośniki wysięgnikowe, nożycowe, przegubowe, zwyżki.

Fachowa obsługa

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wynajmowaniu, sprzedaży i serwisie podestów ruchomych, ładowarek teleskopowych, podnośników towarowych oraz rusztowań. Zapewniamy kompleksowy transport wynajmowanych urządzeń, co gwarantuje Państwu terminową i bezpieczną dostawę maszyn.

Szkolenia

Specjaliści Podnosniki.pl proponują specjalistyczne szkolenia z obsługi podestów ruchomych przejezdnych, do których zaliczamy: podnośniki nożycowe, podnośniki wysięgnikowe (zwyżki przegubowo-teleskopowe, zwyżki teleskopowe), podnośniki na samochodach, podnośniki przewoźne na przyczepce (tzw. pająki). Oferujemy również szkolenia z zakresu obsługi ładowarek teleskopowych. Oferta jest skierowana dla przedsiębiorców i pracowników zajmujących się obsługą wszelkiego rodzaju podestów ruchomych.

Najwyższa jakość

Posiadamy pojazdy specjalistyczne do przewozu wszelkich maszyn budowlanych, maszyn rolniczych, wózków widłowych itp. Gwarantujemy, że każde urządzenie przez nas udostępniane jest najwyższej jakości, w pełni sprawne, bezpieczne i posiada aktualne badania UDT.

Serwis

Firma Lifts zapewnia swoim klientom pełen serwis podestów ruchomych, ładowarek teleskopowych, podnośników towarowych oraz rusztowań. Ponadto oferujemy dostęp do części wszystkich renomowanych producentów. NOWOŚĆ 2020! Dzięki swoim staraniom i decyzją Urzędu Dozoru Technicznego firma Karczewski Sp. z o.o. uzyskała status Zakładu Uprawnionego! Czytaj więcej...

Bogaty asortyment

 

W każdym elemencie pracy dbamy o profesjonalne podejście do klienta. Dlatego znajdziesz w podnosniki.pl sprzęt wielu zastosowań. To m.in. podnośniki nożycowe (zwyżki nożycowe) oraz podnośniki wysięgnikowe, (przegubowo-teleskopowe, tzw. przegubowce, lub teleskopowe), ładowarki teleskopowe, podnośniki towarowe oraz rusztowania.

Sprzęt na wymagające warunki
Jeżeli potrzebujesz sprzętu do najcięższych zadań, wśród dostępnych urządzeń jest m.in. podnośnik nożycowy rough terrain. Ta maszyna jest przystosowana do pracy w trudnych warunkach.
Transport
Sprzęt znajdujący się w parku maszynowym Karczewski Sp. z o.o. może zostać dostarczony w dowolne miejsce w Polsce. Transport podnośników odbywa się szybko i sprawnie, co znacząco ułatwi Twoją pracę. Wystarczy wskazać miejsce i czas dostawy, a Podnosniki.pl zapewnią transport podestów ruchomych.
Wynajem podnośników
Jeśli nie potrzebujesz sprzętu do pracy na wysokości lub w trudnym terenie na stałe, nie musisz go kupować. Proponujemy także wynajem podnośników. Daje to szansę na wynajem podestów ruchomych dokładnie na taki czas, jaki potrzebujesz.
Bezpieczeństwo
Warto dodać, że podnośniki i zwyżki oferowane przez Karczewski Sp. z o.o.  to sprzęt nowoczesny, bezpieczny i w pełni profesjonalny. Posiadają też aktualne badania Urzędu Dozoru Technicznego. Ich stan jest na bieżąco kontrolowany, by każdy podest ruchomy był najwyższej jakości.
Zapraszamy, jesteśmy do Państwa dyspozycji.
rentalo.pl
MotoMaszyny.pl

Biuro i warsztat:
ul. Toruńska 20
86-005 Ciele koło Bydgoszczy
Tel. biuro: +48 733 377 377

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek
7:00-16:00

Sprzedaż podnośników:
+48 509 608 000
sprzedaz@podnosniki.pl

Wynajem podnośników:
+48 792 323 323 
wynajem@podnosniki.pl
Copyright © podnosniki.pl
 
 
Karczewski sp. z o.o. ul. Toruńska 20, 86-005 Ciele, NIP: 5543003933, Regon: 522450199

Polityka Prywatności

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej Akceptuję