Banner Image

Podnośniki Kujawsko-Pomorskie

Wypożyczalnia PODNOSNIKI.pl ma dla Ciebie gotowe do pracy na wysokości podnośniki w Kujawsko-Pomorskim! Wybieraj z ponad kilkuset różnego typu podestów ruchomych z napędem elektrycznym, spalinowym i hybrydowym. Skontaktuj się z Nami, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę na wynajem zwyżek!

Na terenie województwa Kujawsko-Pomorskiego dostarczymy maszyny takie jak:

Nasze podnośniki wynajmują klienci z całego Kujawsko-Pomorskiego!

Prace na wysokości nie muszą być trudne i niebezpieczne, dzięki profesjonalnym maszynom jakim są podnośniki samojezdne wykonasz zlecenie szybciej, komfortowo i bezpiecznie.

Firmy z Kujawsko-Pomorskiego znajdą w naszej ofercie wynajmu zarówno podnośniki nożycowe, podnośniki przegubowe, podnośniki teleskopowe, podnośniki masztowe czy podnośniki na przyczepie.

Znajdziesz także specjalistyczny sprzęt jakim są podnośniki na gąsienicach jak i niezwykle uniwersalne ładowarki teleskopowe czy wózki widłowe.

Niezależnie od tego czy potrzebujesz małą zwyżkę elektryczną do pracy wewnątrz obiektu czy potrzebujesz podnośnika koszowego z bardzo dużym zasięgiem na budowę to znajdziesz to w naszej ofercie. Mamy podnośniki elektryczne, spalinowe i hybrydowe o wysokościach roboczych od 6m do ponad 43m, a także zwyżki nożycowe terenowe o udźwigu ponad 1T umożliwiające pracę wielu osób jednocześnie.

Jeżeli potrzebujesz doradztwa w zakresie doboru odpowiedniej zwyżki nasz zespół handlowy z chęcią Ci w tym pomoże!

Podnośniki Kujawsko-Pomorskie - wynajem podnośników koszowych

Szukasz podnośnika na wynajem? – PODNOSNIKI.pl

Napisz lub wyślij wiadomość, a nasz handlowiec pomoże dobrać maszynę, przygotuje ofertę i przeprowadzi przez cały proces wynajmu maszyny.

Kontakt

Wypożyczalnia podnośników koszowych w Kujawsko-Pomorskim

Nasza flota maszyn składa się z ponad kilkuset modeli różnego typu, dzięki czemu na pewno znajdziesz zwyżkę dostosowaną do Twojego zadania.

Wszystkie podnośniki posiadają aktualne badania UDT i przechodzą regularne kontrole serwisowe. Kujawsko-Pomorskie firmy każdego dnia wykorzystują nasze zwyżki do swoich wyzwań!

Oferujemy wynajem maszyn zarówno krótkoterminowy jak i długoterminowy w korzystnych warunkach cenowych szczególnie przy ofertach długoterminowych.

Nie stosujemy kruczków prawnych i skomplikowanych umów. Nie doliczamy dodatkowych kosztów, a sam proces formalności związany z podpisaniem umowy jest ograniczony do minimum.

Dzięki własnej flocie pojazdów transportowych możemy dostarczyć maszynę do klienta nawet w przeciągu kilku godzin w korzystnych cenach, a po zakończonym wynajmie odbierzemy ją od ciebie.

Nasz doświadczony serwis dba o to żeby w razie usterki maszyny jak najszybciej do Ciebie dojechać i ją usunąć. W razie poważnej awarii dostarczymy podnośnik zastępczy z naszej floty.

Prowadzimy także kursy na operatorów podestów ruchomych i ładowarek teleskopowych. Przekazujemy wiedzę w przystępny sposób i przygotowujemy do egzaminu UDT, a zdawalność naszych kursantów wynosi ponad 95%.

Wypożyczalnia podnośników w Kujawsko-Pomorskim

Do jakich miejscowości dostarczamy nasze podnośniki?

Z naszej wypożyczalni w Cielu obok Bydgoszczy dostarczamy podnośniki na terenie całego województwa do miast tj. Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Grudziądz, Inowrocław, Brodnica, Świecie , Brodnica, Chełmno, Nakło Nad Notecią, Żnin, Tuchola, Solec Kujawski, Łabiszyn, Mrocza, Rypin, Wąbrzeźno, Koronowo, Szubin, Pruszcz, Kcynia, Strzelno, Barcin, Kowalewo Pomorskie, Skępe, Gniewkowo, Janikowo, Ciechocinek, Golub-Dobrzyń, Aleksandrów-Kujawski, Mogilno, Kruszwica i wielu innych miast oraz mniejszych miejscowości.  Jeżeli szukasz maszyny na wynajem w innym województwie to dostarczymy Ci ją z naszych innych oddziałów w Polsce!