Banner Image

Podnośniki Gdańsk

Podnośniki Gdańsk – kompleksowa oferta wynajmu maszyn w Twojej okolicy. Kilkaset maszyn we flocie, dostawa nawet w ciągu 24h na twoją budowę, brak dodatkowych kosztów, minimum formalności, mobilny serwis podnośników oraz dedykowany handlowiec, który pomoże Ci dobrać odpowiedni podnośnik do Twoich potrzeb. Skontaktuj się z PODNOSNIKI.pl!

Oferta wypożyczalni podnośników dla Gdańska i okolic:

Podnośniki koszowe do efektywnej i bezpiecznej pracy w Gdańsku

Masz do wykonania prace budowlane na wysokości? A może potrzebujesz zwyżki do pracy na hali? Nasza wypożyczalnia w Gdańsku ma dla Ciebie szeroką ofertę podnośników do wyboru. Nasza flota podestów ruchomych składa się ze znanych i renomowanych producentów takich jak Genie, Haulotte, JCB czy JLG.
Wszystkie maszyny przechodzą regularne przeglądy konserwacyjne, posiadają ważne badania UDT oraz dzięki regularnie wymienianej flocie masz pewność, że pracujesz na nowoczesnym i bezpiecznym sprzęcie.

Wśród podnośników znajdziesz zarówno maszyny o zasilaniu spalinowym, elektrycznym jak i hybrydowym. Firmy z Gdańska znajdą u Nas wszystkie popularne typy podnośników takie jak

 • podnośniki nożycowe,
 • podnośniki przegubowe,
 • podnośniki teleskopowe,
 • Podnośniki masztowe,
 • Podnośniki na przyczepie,
 • Podnośniki na gąsienicach

o wysokościach roboczych od 6 m do nawet 43 m! Nasi handlowcy bezpłatnie doradzą jaka maszyna będzie najlepsza do twoich potrzeb, przygotują ofertę i dopilnują wszystkich kwestii tak żebyś mógł skupić się na swojej pracy. Oprócz tego możesz wynająć u nas ładowarki teleskopowe, wózki widłowe czy podnośniki towarowe.

Skontaktuj się z Nami, a otrzymasz wycenę wynajmu podnośnika najszybciej jak to możliwe!

Kontakt

PODNOSNIKIpl wypożyczalnia podnośników koszowych, której szukasz – podnośniki Gdańsk

W ciągu kilkunastu lat działalności w branży wynajmu podestów ruchomych współpracowaliśmy z tysiącami klientów na terenie Gdańska i okolic, dzięki czemu dobrze znamy potrzeby firm z tego regionu. Niezależnie od tego czy jesteś jednoosobową firmą czy pracujesz w dużym przedsiębiorstwie to znajdziesz u Nas to czego szukasz.

Dlaczego warto wynająć podnośnik z naszej firmy?

 • Zwyżki na każde wyzwanie – wybieraj z floty ponad kilkuset maszyn,
 • Brak dodatkowych kosztów wynajmu – cena na ofercie jest kwotą bez małego druczku,
 • Oferujemy podnośnika na 1 dzień jak i wiele miesięcy przy korzystnych stawkach ryczałtu,
 • Minimum formalności – wszystko załatwisz online bez potrzeby drukowania, podpisywania i skanowania umów,
 • Transport podnośników – posiadamy własny pojazd transportowy, dzięki czemu możemy zaoferować korzystne ceny. Dostarczymy maszynę nawet w ciągu 24h, a po skończonym wynajmie odbierzemy ją od Ciebie,
 • Doświadczony i mobilny zespół serwisantów, który jest dostępny pod telefon. W razie wystąpienia awarii szybko przyjedzie i usunie usterkę tak żebyś mógł pracować bez większych przestojów,
 • Szkolenia na operatorów – pomożemy zdobyć Ci stosowne uprawnienia do obsługi podestów ruchomych.

Nasi handlowcy z oddziału w Gdańsku to profesjonaliści, którzy pracują w branży kilkanaście lat, dzięki czemu bez problemu odpowiedzą na Twoje pytania i z chęcią doradzą przy doborze odpowiedniego podnośnika. Zapraszamy do wynajmu!

Podnośniki Gdańsk - wypożyczalnia zwyżek

Wynajem podnośnika Gdańsk – pytania i odpowiedzi

W naszej ofercie znajdują się wszystkie najpopularniejsze typy maszyn jak podnośniki nożycowe, podnośniki przegubowe, podnośniki masztowe, ładowarki teleskopowe i wiele więcej w tym także mniej typowe maszyny jak podnośniki na gąsienicach czy montowane na przyczepie. Po dokładną dostępność maszyn w danym momencie zalecamy skontaktować się z naszym oddziałem w Gdańsku.

Dokładne wyliczenia kosztów wynajmu podnośnika w Gdańsku wymaga kilku czynników, które składają się na finalną cenę. Wśród nich są między innymi rodzaj maszyny, długość wynajmu czy miejsce dostawy. Zachęcamy do obejrzenia materiału video o kosztach wynajmu, a po dokładną bezpłatną wycenę prosimy o kontakt z handlowcem, który przygotuje ofertę.

Jak najbardziej oferujemy usługę dostawy i odbioru zwyżki na wyznaczone miejsce inwestycji na terenie Gdańska jak i całej Polski. Dzięki własnym pojazdom transportowym jesteśmy w stanie zaoferować, krótki termin termin dostarczenia podnośnika jak i konkurencyjne ceny.

Wystarczy zgłosić usterkę do handlowca albo bezpośrednio do serwisu, a nasz zespół przyjmie zawiadomienie i przystąpi do interwencji. Część usterek jesteśmy w stanie rozwiązać telefonicznie. Posiadamy także mobilny serwis, który przyjedzie na miejsce i naprawi maszynę. Jeżeli awaria jest poważna to wymieniamy maszynę na inną o zbliżonych parametrach tak, abyś mógł uniknąć przestojów w pracy.

Niestety nie oferujemy usługi wynajmu z operatorem, ale znajdziesz w naszej ofercie szkolenie na operatora podestów ruchomych. Zapraszamy na naszą stronę szkolenia, gdzie znajdziesz więcej informacji.