Podnośnik przegubowy Genie z135 na moście w Bydgoszczy

Podnośniki Wielkopolskie

Rozpoczynasz pracę na wysokości? Dobrze trafiłeś! Dostarczamy podnośniki, zwyżki na wynajem krótko oraz długoterminowy. Dzięki rozbudowanej flocie różnorodnych maszyn znajdziesz sprzęt dopasowany do twoich potrzeb. Zapewniamy transport maszyn, profesjonalną pomoc i minimalną ilość formalność, a wszystko po to żebyś mógł skupić się na wykonywaniu swojej pracy.

Wielkopolskie firmy mogą znaleźć w naszej flocie wynajmu:

Wynajmujemy podnośniki w Wielkopolsce do prac na wysokości!

Jeżeli musimy wykonać prace na wysokości warto postawić na sprawdzone i bezpieczne maszyny. Właśnie, dlatego z naszej wypożyczalni znajdziesz podnośniki renomowanych producentów. Wśród nich znajdziesz zarówno modele podestów przegubowo-teleskopowe, masztowe, montowane na przyczepie czy nożycowe. Wielkopolska jest regionem, którego zapotrzebowanie na sprzęt do pracy na wysokości utrzymuje się stale na wysokim poziomie, dlatego w PODNOSNIKI.pl posiadamy oddział w Wysogotowie, dzięki czemu obsługujemy firmy z regionu całej Wielkopolski.

Nasza flota składa się zarówno ze standardowych maszyn w wersjach spalinowych, elektrycznych jak i hybrydowych. Niezależnie od tego jaki podnośnik potrzebujesz nasi doradcy z chęcią przyjadą nieodpłatnie na Twoją realizację i pomogą dobrać odpowiedni sprzęt pod twoje potrzeby. Dobieramy podesty ruchowe biorąc pod uwagę między innymi wysokość podnoszenia, maksymalny zasięg, udźwig podestu, rodzaj napędu, miejsce pracy oraz wymiary samej maszyny.

Wszystkie nasze maszyny podlegają regularnym konserwacjom oraz posiadają niezbędne badania UDT. Wielkopolskie firmy mogą na nas liczyć przy wyborze podnośników. Doradzamy przy wyborze, dowozimy do klienta, a w razie awarii nasz serwis jest w gotowości żeby rozwiązać usterkę.

Szukasz podnośnika na wynajem?

Zapytaj o wypożyczenie zwyżki na terenie Wielkopolski i nie tylko!

Kontakt

Rozwiązania na miarę twoje biznesu – podnośniki Wielkopolskie

PODNOSNIKI.pl to firma z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży wynajmu podestów ruchomych. Co oferujemy?

  • Wynajem krótko oraz długoterminowy – Minimum formalności oraz przejrzyste warunki.
  • Sprzedaż podnośników – sprzedajemy zarówno maszyny nowe jak i używane z naszej floty. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem maszyn marki JCB.
  • Transport podnośników – terminowy, szybki i bezpieczny.
  • Serwis podnośników – mobilny wyposażony serwis gwarantuje szybkie rozwiązanie usterek, a w przypadku poważniejszej awarii organizujemy maszynę na zastępstwo, dzięki czemu unikniesz kosztownych przestojów.
  • Szkolenia na operatorów – szkolimy z obsługi podestów ruchomych oraz przygotowujemy do egzaminu UDT. Pełne materiały, doświadczenie szkoleniowcy, wysoka zdawalność.

Wypożyczalnia w oddziale Wielkopolskim zaprasza do współpracy wszystkie firmy z regionu!