Banner Image

Podnośniki Głogów

Planujesz prace na wysokości w hali? Potrzebujesz podnieść się na nierównym terenie? Pomożemy w doborze odpowiedniej zwyżki do Twoich zadań z naszej floty wypożyczalni podnośników koszowych – PODNOSNIKI.pl! Głogów jest jednym z wielu miast w Polsce do którego dostarczamy podnośniki na wynajem krótkoterminowy i długoterminowy. Zapraszamy do sprawdzenia i skorzystania z naszej oferty.

Oferta naszej wypożyczalni podnośników, ładowarek teleskopowych dla klientów z Głogowa:

Podnośniki Głogów – zwyżki do Twoich zadań na wysokości:

Głogów jest miastem, które stale się rozwija i pojawiają się nowe inwestycje oraz modernizacje. Za tym idzie coraz większe zapotrzebowanie firm na profesjonalne urządzenia do prac na wysokości.

Podesty ruchome (podnośniki koszowe, zwyżki) wykorzystywane są do różnego rodzaju prac, między innymi budowlanych, zielonych, instalacyjnych, renowacyjnych, konserwacyjnych czy chociażby porządkowych. Grupa maszyn określana potocznie jako podnośniki jest bardzo zróżnicowana, dzięki czemu z pewnością znajdziesz odpowiednie urządzenie do Twoich potrzeb. Wśród nich możemy wyróżnić takie kategorie jak:

  • Podnośniki nożycowe,
  • Podnośniki przegubowe,
  • Podnośniki teleskopowe,
  • Podnośniki masztowe,
  • Podnośniki na gąsienicach,
  • Podnośniki typu pająk,
  • Podnośniki na przyczepie (przewoźne),
  • Podnośniki towarowe.

Znajdziemy pośród nich zarówno podesty ruchome zasilane elektrycznie poprzez akumulatory, silnik diesla jak i rozwiązania hybrydowe różnego typu.

Dzięki naszej wypożyczalni nie musisz kupować tego typu maszyn. Oferujemy zarówno opcję wynajmu krótkoterminowego jak i długoterminowego na atrakcyjnych warunkach cenowych. Skontaktuj się z Naszym zespołem mailowo lub telefonicznie, a pomożemy dobrać odpowiednią zwyżkę do Twoich prac w Głogowie!

Podnośniki Głogów - wypożyczalnia zwyżek

Wynajmij nowoczesne i bezpieczne podnośniki do prac w Głogowie!

Poszukaj rozwiązania do prac na wysokości? Firmy z Głogowa i okolicznych miejscowości mogą skorzystać z oferty naszej wypożyczalni razem z dostawą!

Kontakt

Poszukujesz zwyżki na wynajem w Głogowie? Wybierz PODNOSNIKI.pl!

Dzięki ponad kilkunastoletniem doświadczeniu w branży doskonale rozumiemy problemy i wyzwania naszych klientów. Niezależnie czy jesteście małą firmą i potrzebujecie wynająć okazyjnie mały podnośnik czy dużą organizacją szukającego stałego i pewnego partnera to możecie na nas liczyć!

Wszystkie nasze maszyny dostępne na wynajem posiadają ważne badania Urzędu Dozoru Technicznego (UDT), przechodzą obligatoryjne konserwacje oraz są dokładnie sprawdzane po każdym okresie wynajmu. Co bardzo ważne korzystamy z podnośników czołowych producentów na rynku i cyklicznie odmładzamy naszą flotę maszyn.

Oferujemy konkurencyjne warunki cenowe oraz transport maszyn bezpośrednio do klienta. W naszej flocie liczącej kilkaset podnośników z pewnością znajdziesz to czego szukasz, a jeżeli nie wiesz czego dokładnie potrzebujesz to zespół profesjonalistów gotowy jest dobrać zwyżkę idealną do Twoich zadań.

Klienci doceniają współpracę z nami za proste i przejrzyste warunki wynajmu. Nie znajdziesz u Nas dodatkowych kosztów w postaci mycia maszyny, przygotowania, ładowania czy tankowania. Kwoty na umowie to jedyne co Cię interesuje. Formalności ograniczyliśmy do niezbędnego minimum, a proces wynajmu znaczniej uprościliśmy. Zapomnij o drukowaniu, skanowaniu umów. U nas wszystko załatwisz przez internet za pomocą paru kliknięć.

Zapewniamy bezpieczny i szybki transport maszyn do klienta na lawecie. Po skończonym okresie najmu odbierzemy ją od Ciebie.

Nie musisz bać się awarii.
Doświadczony zespół serwisantów zna maszyny od A do Z, dzięki czemu jesteśmy w stanie rozwiązać większość usterek w przeciągu kilku godziny od zgłoszenia. Jeżeli wystąpi poważniejsza awaria to właśnie, dzięki dużej flocie jesteśmy w stanie podmienić podnośnik na inny. Wszystko po to abyś mógł realizować swoje zlecenie bez przeszkód.

Przygotujemy dla ciebie indywidualną cenę wynajmu oraz transportu. Możesz liczyć na naszą pomoc nie tylko podczas wynajmu. Zapraszamy wszystkie firmy z Głogowa, które chcą wykonać prace na wysokości szybko i bezpiecznie.