Banner Image

Podnośniki Iława

Iława i okolice, do którego od wielu lat dostarczamy podnośniki na wynajem! Szeroki wybór maszyn, proste kwestie formalne, transport w ciągu 24h, szybki serwis oraz szkolenia na operatorów podestów ruchomych. Jeżeli masz zaplanowane pracę na wysokości w Iławie możesz śmiało skorzystać z naszej kompleksowej oferty wynajmu podnośników!

Wynajem podnośników Iława – maszyny do Twoich prac na wysokości!

Planując pracę na wysokości musimy zadbać o bezpieczeństwo, a to właśnie możemy osiągnąć wykonując to za pomocą dedykowanych maszyn jakimi są podnośniki koszowe! Nie tylko zrobimy to bezpiecznie, ale znacznie szybciej i dużo bardziej komfortowo niż w przypadku drabin czy rusztowań. Wśród podestów ruchomych znajdziemy zarówno małe i kompaktowe podnośniki nożycowe do pracy na hali jak i spalinowe podnośniki terenowe o wysokościach roboczych nawet 43m.
Firmy z Iławy znajdą u Nas najpopularniejsze typy podnośników oraz urządzenia bardziej specjalistyczne takie jak:

  • Podnośniki nożycowe elektryczne, spalinowy i hybrydowe,
  • Podnośniki przegubowo-teleskopowe elektryczne, spalinowe i hybrydowe,
  • Podnośniki masztowe,
  • Podnośniki montowane na przyczepie (przewoźne),
  • Podnośniki na gąsienicach,
  • Podnośniki towarowe,
  • Ładowarki teleskopowe.

Nasza flota składa się z ponad kilkuset maszyn, dzięki czemu znajdziesz u Nas to czego potrzebujesz. Jeżeli planujesz zakup podnośnika to także jesteśmy w stanie Ci w tym pomóc. Znajdziesz zarówno sprawdzone maszyny używane jak i zamówisz nowe podnośniki. Jesteśmy także autoryzowanym dystrybutorem podnośników marki JCB!

Podnośniki Iława - zwyżki, podesty ruchome na wynajem

Zadania na wysokości w Iławie? Zapytaj o ofertę wynajmu!

Skontaktuj się z Nami mailowo lub telefonicznie, a przedstawimy Ci bezpłatną wycenę wynajmu oraz transportu podnośnika na Twoją inwestycję.

Kontakt

Podnośniki dostępne na wynajem w Iławie:

Wynajem podnośników Iława – dlaczego wypożyczalnia PODNOSNIKI.pl?

Dzięki własnej flocie pojazdów transportowych gwarantujemy korzystne warunki transportu podnośnika, a samą maszynę możemy dostarczyć nawet w środku nocy jeżeli zajdzie taka potrzeba.

Stawiamy na sprawdzone rozwiązania po to żebyś miał pewność pracy na sprawdzonych i nowoczesnych maszynach. Nasi konserwatorzy dbają o to, żeby wszystkie podnośniki były sprawne i gotowe do pracy. Każda maszyna ma ważny przegląd Urządu Dozoru Technicznego. Flota podestów ruchomych składa się z czołowych producentów takich jak: JCB, GENIE, JLG, Haulotte czy NifyLift.

Mobilny serwis jest do twojej dyspozycji w razie jakichkolwiek nieprawidłowości związanych z maszyną. Jeżeli podnośnik ulegnie poważnej awarii to na czas naprawy dostarczymy maszynę zastępczą o podobnych parametrach po to abyś mógł zniwelować przestoje w pracy.

Umowa wynajmu nie zawiera dodatkowych ukrytych kosztów takich jak mycie, przygotowanie, ładowanie czy usługa tankowania. Kwota na umowie jest kwotą ostateczną, dzięki czemu nie natrafisz na żadne niespodziewane dodatkowe koszty.

Jesteśmy wypożyczalnią z kilkunastoletnim doświadczeniem w tej branży, dzięki czemu pomogliśmy już tysiącom firm z całej Polski. Jeżeli masz wątpliwości lub pytania w zakresie doboru sprzętu nasi handlowcy  czekają żeby Ci doradzić! Zapraszamy firmy z Iławy do skorzystania z oferty naszej wypożyczalni podestów ruchomych.