Podnosniki.pl
FacebookInstagramGoogle+Google+Google+
Referencje
 

Bista Standard Sp. z o.o.Z pełną odpowiedzialnością polecam usługi firmy LIFTS Łukasz Karczewski w zakresie doradztwa i wynajmu podestów ruchomych.
Eksploatacja podestów przebiegała bezproblemowo, a kontakt z pracownikami firmy na każdym etapie współpracy był profesjonalny.
Uwzględniając pełny profesjonalizm firmy stwierdzam, że firma LIFTS Łukasz Karczewski w pełni zasługuje na zaufanie i polecenie.

MDD Sp. z o. o.Firma MDD Sp. z o. o. od wielu lat korzysta z usług firmy Lifts Łukasz Karczewski w zakresie wynajmu podestów ruchomych. Zarówno obsługa wynajmu, szybkość realizacji, jak i przygotowanie serwisowe maszyn, pozwala nam ocenić współpracę jako profesjonalną i niezawodną.
Polecamy firmę Lifts Łukasz Karczewski jako rzetelnego i uczciwego kontrahenta.

OPONEO.PL SAFirma OPONEO SA od wielu lat korzysta z usług firmy Lifts Łukasz Karczewski w zakresie wynajmu podestów ruchomych. Przygotowanie techniczne maszyn, obsługa procesu wynajmu, jak i kontakt z pracownikami firmy pozwalają nam ocenić dotychczasową współpracę, jako profesjonalną i niezawodną.
Pragniemy zarekomendować firmę LIFTS Łukasz Karczewski jako profesjonalnego partnera w zakresie wynajmu podestów ruchomych.


Vision-Bau Sławomir Kołodziej

W imieniu firmy Vision-Bau Sławomir Kołodziej. potwierdzam wieloletnią współpracę z firmą LIFTS Łukasz Karczewski przy wynajmie podestów ruchomych.
Wszystkie zamówienia zostały zrealizowane terminowo, solidnie i fachowo. Wyrażamy również uznanie dla pracowników Lifts Łukasz Karczewski za profesjonalizm w działaniu, fachowe doradztwo i profesjonalną obsługę, co jest gwarantem dobrej współpracy i osiągania oczekiwanych efektów przez klientów.
Zapraszamy, jesteśmy do Państwa dyspozycji.
rentalo.pl
MotoMaszyny.pl

Biuro i warsztat:
ul. Toruńska 20
86-005 Ciele koło Bydgoszczy
Tel. biuro: +48 733 377 377

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek
7:00-16:00

Sprzedaż podnośników:
+48 662 844 852
info@podnosniki.pl

Wynajem podnośników:
+48 792 323 323 
wynajem@podnosniki.pl
Copyright © podnosniki.pl
 
Lifts Łukasz Karczewski - Kruszyn ul. Północna 24G, 86-014 Sicienko NIP: 9670976541

Polityka Prywatności

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej Akceptuję