Wynajem podnośników

Podnośnik nożycowy Genie GS-1932

Marka

Genie

Model

GS-1932

Parametry techniczne maszyny:
Kategoria Podnośniki nożycowe
Wysokość robocza 7.60 m
Wysokość platformy 5.60 m
Wymiary platformy 1.63x0.74 m
Maksymalny udźwig 227 kg
Wysuwany pomost 0.91 m
Długość transportowa 1.83 m
Szerokość transportowa 0.81 m
Wysokość transportowa 2.11 m
Wysokość (barierki złożone) 1.75 m
Podpory stabilizujące Nie
Zasilanie elektryczny
Napęd 2WD
Ogumienie Niebrudzące
Miejsce pracy wewnątrz/ na zewnątrz
Waga 1503 kg

*Wartości podane w tabeli i na obrazku są wartościami przybliżonymi i mogą się nieznacznie różnić od parametrów rzeczywistych.

Chcesz wynająć?

Mamy opcje wynajmu okazjonalnego nawet na 1 dzień pracy, a także formę wynajmu długoterminowego (LTR) jeżeli planujesz pracę na długi okres czasu lub cenisz wygodę i komfort.

Twoje zadanie na wysokościach

Nasze podnośniki do wynajęcia

Brak dodatkowych kosztów

Cena na ofercie jest kwotą bez małego druczku

Gotowe do działania

Maszyny gotowe do pracy. Aktualne przeglądy UDT i konserwacje

Bezstresowy proces wynajmu

Szybka wycena, prosty podpis, dostawa na czas

Podnośnik nożycowy Genie GS-1932

Podnośnik Genie GS-1932 to wybór idealny dla tych, którzy potrzebują wszechstronnego podnośnika, jaki poradzi sobie nawet w ciasnych miejscach. Jego kompaktowe wymiary, ale także zdolności manewrujące zapewniają łatwość w operowaniu nim w przestrzeniach, które nie zapewniają dużo miejsca do pracy. Skrętne koła przednie pozwalają na obrót platformy bez ruszania jej z miejsca, co znacząco wspomaga ustawianie jej w wymagających miejscach. Podnośnik GS-1932 nadaje się zarówno do pracy w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Warunkiem jest korzystanie z niego na płaskich i utwardzonych powierzchniach. Solidny napęd elektryczny w który został wyposażony zapewnia komfortową, ekologiczną i cichą pracę.

Genie GS-1932 po podniesieniu zapewnia możliwość pracy na wysokości do 7,6 metra. O bezpieczeństwo pracy na wysokości dbają barierki zabezpieczające, a także blokada prędkości jazdy działająca w czasie gdy platforma jest podniesiona. Hamulce wielotarczowe zapewniają płynne hamowanie nieodczuwalne dla pracujących na wysokości specjalistów. Platforma dzięki swoim wymiarom zapewnia dużo miejsca roboczego. Można ją dodatkowo rozsunąć, zwiększając jej powierzchnię.