Podnośnik przegubowy Genie z135 na moście w Bydgoszczy
Wynajem podnośników

Podnośnik nożycowy Haulotte Compact 12DX

Biały sygnet logo firmy
Marka Model
Haulotte Compact 12 DX
Kategoria Podnośniki nożycowe
Wysokość robocza 12.15 m
Wysokość platformy 10.15 m
Wymiary platformy 2.50x1.55 m
Maksymalny udźwig 450 kg
Wysuwany pomost 1.22 m
Długość transportowa 3.17 m
Szerokość transportowa 1.80 m
Wysokość transportowa 2.55 m
Wysokość (barierki złożone) 1.70 m
Podpory stabilizujące Tak
Zasilanie spalinowy
Napęd 4WD
Ogumienie Terenowe
Miejsce pracy na zewnątrz
Waga 4060 kg

*Wartości podane w tabeli i na obrazku są wartościami przybliżonymi i mogą się nieznacznie różnić od parametrów rzeczywistych.

Chcesz wynająć?

Mamy opcje wynajmu okazjonalnego nawet na 1 dzień pracy, a także formę wynajmu długoterminowego (LTR) jeżeli planujesz pracę na długi okres czasu lub cenisz wygodę i komfort.

Podnośnik nożycowy Haulotte Compact 12DX

Haulotte Compact 12DX
Oferujemy podnośnik nożycowy o napędzie spalinowym Haulotte Compact 12DX na wynajem. Jeśli chcesz skorzystać z tej niezwykle korzystnej opcji, jaką jest wynajem maszyn, zapoznaj się z naszą ofertą i skorzystaj już dziś.
Specyfikacja techniczna
Haulotte Compact 12DX to model o wysokości roboczej 12,15 m. Parametry, którymi cechuje się to urządzenie, umożliwiają mu pracę praktycznie w każdym terenie. Wyróżnia się on również doskonałą zwrotnością. Posiada wytrzymałą konstrukcję, dzięki czemu sprawdza się tam, gdzie inne modele okazują się niepraktyczne. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej szczegółów na temat naszej oferty wynajmu maszyn – zapraszamy. Przekonaj się, że warto wykorzystać Haulotte Compact 12DX podczas pracy. Powyżej znajdziesz więcej szczegółów technicznych dotyczących podnośnika.