Podnosniki.pl
FacebookInstagramGoogle+Google+Google+
Transport
 

Transport

Oferujemy profesjonalną i szybką dostawę podnośników na terenie całego kraju. Posiadany przez nas sprzęt dostępny na stronie podnosniki.pl może być dostarczony w bezpieczny sposób, a Ty nie kiwniesz nawet palcem! Takie rozwiązanie jest dla Ciebie idealne i usprawni Twoją pracę bez potrzeby planowania transportu, logistyki oraz innych problematycznych przedsięwzięć. Nasz transport to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają podnośników z dojazdem na miejsce budowy. Oferujemy także transport wielu innych maszyn oraz pojazdów do 35 ton! Skorzystaj z naszych usług już dziś!

Jak ustalić szczegóły transportu?

Aby ustalić szczegóły transportu wystarczy skontaktować się z nami oraz podać miejsce oraz czas kiedy maszyna będzie Ci potrzebna! My zajmiemy się resztą! Flota Scania P410 (2017 r.) i NOWOŚĆ! Man (r. 2019) - kliknij, by zobaczyć demo video daje nam szerokie możliwości jeśli chodzi o dostarczenie Ci wielu potrzebnych maszyn! Sprzęt dostarczymy pod Twoje drzwi! Zdecyduj się na zakup lub wynajem już dziś!

Wymiary naczepy niskopodwoziowej, 3-osiowej (pdf)

Transport zakupionych podnośników

Nasze podnośniki mogą być do Ciebie przetransportowane bezpośrednio po ich zakupie. W przypadku innych maszyn i urządzeń - również oferujemy ich dowóz na terenie całej Polski. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, który pozwala nam szybko załadować i rozładować przewożone elementy i usatysfakcjonować naszych klientów! Dokładamy starań aby wynajęty lub zakupiony sprzęt dotarł do Ciebie na czas! Nasi kierowcy dotrą do Ciebie najszybciej jak to możliwe! Ustal miejsce i czas i ciesz się profesjonalnym sprzętem oraz serwisem i dowozem najwyższej jakości!

Transport wynajmowanych podnośników

W przypadku wynajmowanych podnośników również oferujemy ich dowóz do klienta, a po skończonym użytkowaniu - odbieramy je z miejsca. Posiadamy profesjonalny sprzęt, który sprawia, że cały proces jest szybki, komfortowy oraz bezpieczny dla sprzętu. W celu ustalenia warunków wynajęcia podnośnika lub innych maszyn wystarczy skontaktować się z nami i ustalić szczegóły. Wybierz miejsce i czas, a my zajmiemy się resztą!

Jakie maszyny możemy do Ciebie przetransportować?

Oferujemy sprzedaż, wynajem oraz transport: podnośników elektrycznych oraz spalinowych, ładowarek teleskopowych, wózków widłowych a także koparek, spychaczy i innych. W naszej ofercie znajdują się także ruchome podesty oraz zwyżki. Takie elementy również transportujemy do drzwi klienta.

Zapraszamy do współpracy i czekamy na Twój kontakt! Zadowolenie naszych klientów to dla nas priorytet! Portal podnosniki.pl to miejsce, które cechuje się profesjonalizmem, przyjaznym podejściem do klienta oraz wysokiej jakości sprzętem i oferowanymi usługami!

Nasze motto – Podnosimy Twój biznes! Teraz także: transportujemy Twój biznes!laweta

 

Zapraszamy, jesteśmy do Państwa dyspozycji.
rentalo.pl
MotoMaszyny.pl

Biuro i warsztat:
ul. Toruńska 20
86-005 Ciele koło Bydgoszczy
Tel. biuro: +48 733 377 377

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek
7:00-16:00

Sprzedaż podnośników:
+48 509 608 000
sprzedaz@podnosniki.pl

Wynajem podnośników:
+48 792 323 323 
wynajem@podnosniki.pl
Copyright © podnosniki.pl
 
 
Karczewski sp. z o.o. ul. Toruńska 20, 86-005 Ciele, NIP: 5543003933, Regon: 522450199

Polityka Prywatności

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej Akceptuję