Wynajem podnośników

Podnośnik nożycowy Genie GS-4047

Marka

Genie

Model

GS-4047

Parametry techniczne maszyny:
Kategoria Podnośniki nożycowe
Wysokość robocza 13.70 m
Wysokość platformy 11.70 m
Wymiary platformy 2.26x1.15 m
Maksymalny udźwig 350 kg
Wysuwany pomost 0.90 m
Długość transportowa 2.44 m
Szerokość transportowa 1.19 m
Wysokość transportowa 2.54 m
Wysokość (barierki złożone) 1.92 m
Podpory stabilizujące Nie
Zasilanie elektryczny
Napęd 2WD
Ogumienie Niebrudzące
Miejsce pracy wewnątrz
Waga 3221 kg

*Wartości podane w tabeli i na obrazku są wartościami przybliżonymi i mogą się nieznacznie różnić od parametrów rzeczywistych.

Chcesz wynająć?

Mamy opcje wynajmu okazjonalnego nawet na 1 dzień pracy, a także formę wynajmu długoterminowego (LTR) jeżeli planujesz pracę na długi okres czasu lub cenisz wygodę i komfort.

Twoje zadanie na wysokościach

Nasze podnośniki do wynajęcia

Brak dodatkowych kosztów

Cena na ofercie jest kwotą bez małego druczku

Gotowe do działania

Maszyny gotowe do pracy. Aktualne przeglądy UDT i konserwacje

Bezstresowy proces wynajmu

Szybka wycena, prosty podpis, dostawa na czas

Podnośnik nożycowy Genie GS-4047

Podnośnik nożycowy elektryczny Genie GS-4047 – skuteczny i bezpieczny
Genie GS-4047 to model podnośnika nożycowego, który przeznaczony jest do pracy na znacznych wysokościach, we wnętrzach budynków i na zewnątrz. Nadaje się idealnie do prac montażowych, instalacyjnych czy magazynowych. Napędzany jest ekologicznym i cichym silnikiem elektrycznym. Cechuje się kompaktowymi wymiarami, które pozwalają na bezpieczne i łatwe manewrowanie nim w ciasnych miejscach. Bez problemu przejedzie przez standardowe magazynowe drzwi podwójne. Koła przednie skręcające w zakresie 90 stopni, pozwalają na swobodne obracanie podnośnika praktycznie bez ruszania go z miejsca. Posiada nowoczesny system sterowania smart link i wbudowane opcje diagnostyczne, a także zabezpieczenia przed wybojami. Można pokonywać nachylenia i wjeżdżać na zbocza i rampy załadunkowe.

Podnośnik nożycowy elektryczny Genie GS-4047 – specyfikacja
Po podniesieniu, podnośnik nożycowy Genie GS-4047 zapewnia wysokość roboczą wynoszącą aż 13,7 metra. Platforma ma spory udźwig wynoszący 350 kilogramów. Powierzchnia robocza platformy ma długość 2,3 metra i można ją dodatkowo rozsunąć, uzyskując więcej miejsca dla pracowników czy na podnoszony towar lub sprzęt. Dla bezpieczeństwa otoczona jest stalową barierką ochronną z otwieraną bramką. Zachowuje możliwości jazdy nawet przy pełnym podniesieniu.