Wynajem podnośników

Podnośnik nożycowy Haulotte Compact 14

Marka

Haulotte

Model

Compact 14

Parametry techniczne maszyny:
Kategoria Podnośniki nożycowe
Wysokość robocza 13.80 m
Wysokość platformy 11.80 m
Wymiary platformy 2.4x1.17 m
Maksymalny udźwig 350 kg
Wysuwany pomost 0.92 m
Długość transportowa 2.74 m
Szerokość transportowa 1.20 m
Wysokość transportowa 2.50 m
Wysokość (barierki złożone) 2.02 m
Podpory stabilizujące Nie
Zasilanie elektryczny
Napęd 2WD
Ogumienie Terenowe
Miejsce pracy wewnątrz
Waga 3175 kg

*Wartości podane w tabeli i na obrazku są wartościami przybliżonymi i mogą się nieznacznie różnić od parametrów rzeczywistych.

Chcesz wynająć?

Mamy opcje wynajmu okazjonalnego nawet na 1 dzień pracy, a także formę wynajmu długoterminowego (LTR) jeżeli planujesz pracę na długi okres czasu lub cenisz wygodę i komfort.

Twoje zadanie na wysokościach

Nasze podnośniki do wynajęcia

Brak dodatkowych kosztów

Cena na ofercie jest kwotą bez małego druczku

Gotowe do działania

Maszyny gotowe do pracy. Aktualne przeglądy UDT i konserwacje

Bezstresowy proces wynajmu

Szybka wycena, prosty podpis, dostawa na czas

Podnośnik nożycowy Haulotte Compact 14

Podnośnik nożycowy Haulotte Compact 14 – nowoczesny i funkcjonalny
Renomowana marka Haulotte to znany producent w branży podnośników. Oferuje ona sprzęt wysokiej jakości, skuteczny, trwały i wytrzymały, który sprawdzi się w różnorodnych warunkach. To wszystko i jeszcze więcej znajdziesz w podnośniku nożycowym Haulotte Compact 14, który stanowi idealną propozycję dla wszystkich poszukujących urządzenia efektywnego, funkcjonalnego i sprawdzonego.

Oferowany sprzęt posiada wysokość platformy 11,80 m oraz udźwig 350 kg. Do tego wyposażono go w napęd elektryczny i intuicyjne sterowanie. Cechuje się cichą i równą pracą, co ma szczególne znaczenie, jeśli pracujemy w pomieszczeniach. Ale podnośnik nożycowy Haulotte Compact 14 polecany jest także do wykonywania prac zewnętrznych. Jego szeroka funkcjonalność stanowi atrakcyjny atut, który docenią nawet najbardziej wymagający klienci.

Ponadto podnośnik nożycowy Haulotte Compact 14 wyposażono w przestronną platformę oraz dodatkowe zabezpieczenia, które zwiększają komfort pracy. Na uwagę zasługuje także tworzywo wykonania urządzenia, które zapewnia mu wieloletnią trwałość i efektywność pracy. Jeśli szukasz urządzenia sprawdzonego i efektywnego w działaniu, skontaktuj się z nami już dziś w celu poznania szczegółów oferty!