05/06/2023

Rewolucja – Nowa Bateria AES od Trojan Battery

Nowa bateria AES firmy Trojan Battery, przedstawiona z bliska, z widocznymi etykietami i charakterystycznym logo. Tekst "Rewolucja-e Nowa bateria AES od Trojan Battery" wskazuje na innowacyjny produkt w dziedzinie akumulatorów.
Zaktualizowano:

Nowa Premium Bateria AES od Trojan Battery dla Podestów Ruchomych

Trojan Battery, renomowany producent baterii, wprowadza na rynek w Europie swoją innowacyjną, premium baterię AGM (Absorbed Glass Mat). Ta bateria AES (Advanced Energy System) została stworzona specjalnie dla branży wynajmu podestów ruchomych, gdzie częste użytkowanie i warunki konserwacji dalekie od ideału są normą.

Dłuższy Cykl Życia z Trojan Battery AES

Premium wersja VRLA (Valve Regulated Lead Acid) baterii AGM dostarcza konsekwentnie wysokie poziomy mocy, oferując do dwukrotnie dłuższy cykl życia w porównaniu do standardowych baterii AGM. Znajduje to szczególne zastosowanie w urządzeniach, gdzie pełne lub wysokie poziomy rozładowania są powszechne, jak w przypadku podestów ruchomych.

Trojan Nowa bateria T105 aes

Wytrzymałość i Bezpieczeństwo w Trudnych Warunkach

Nowa bateria AES jest odporna na częste, częściowe doładowania, trudne warunki otoczenia i jest zaprojektowana do absorpcji regularnych wibracji i wstrząsów, które są typowe dla dynamicznego środowiska, jakim jest branża wynajmu podestów ruchomych. Dodatkowo, baterie te są bezpieczne do użytku wewnątrz budynków, ze względu na ich ekstremalnie niską emisję gazu i kwasu.

Wpływ Baterii Trojan AES na Branżę Wynajmu Podestów Ruchomych

Wprowadzenie na rynek baterii Trojan AES to istotny krok naprzód dla branży wynajmu podestów ruchomych, umożliwiając większą niezawodność i dłuższą żywotność baterii w tych urządzeniach.