28/08/2023

Serwis podnośników BUMAR na wozie straży pożarnej

Wozy strażackiem z zabudową BUMAR na serwisie
Zaktualizowano: 07/09/2023
Wozy strażackiem z zabudową BUMAR na serwisie

Kolejne wozy strażackiem w naszym serwisie

Serwis podnośników BUMAR. Bezpieczeństwo i niezawodność sprzętu to klucz do skutecznej i szybkiej interwencji straży pożarnej. W naszej firmie zdajemy sobie z tego sprawę i dbamy o to, by podnośniki na pojazdach straży pożarnej były zawsze w pełni sprawne. Ostatnio mieliśmy przyjemność serwisować kolejne dwa wozy bojowe Straży Pożarnej marki MAN TGL z zabudową Bumar o wysokości roboczej 25 metrów.

Zabudowa BUMAR PMT-25D na podwoziu MAN’a w naprawie

Firma „Bumar-Koszalin” to polska marka, która od ponad 70 lat specjalizuje się w produkcji podnośników pożarniczych oraz montażowych.

Jeden z pojazdów straży pożarnej z zabudową firmy BUMAR trafił do Nas na weryfikację stanu wszystkich węży hydraulicznych oraz ich wymianę. Przy okazji całego procesu rozbiórki pomierzyliśmy różnego rodzaju części składowe tego podestu, dzięki czemu będziemy mogli wyliczyć nowy resurs tego podnośnika. Udało nam się wyeliminować wszystkie nieprawidłowości i czekamy, aż pojazd wróci służyć w swojej jednostce macierzystej. Natomiast drugi pojazd z zabudową BUMAR PMT-25D trafił do nas z problemem awarii elektronicznego układu kontroli stanu podpór co wyeliminowało go całkowicie ze służby. Nasi technicy zdiagnozowali powód usterki i są właśnie w trakcie eliminowania problemu tak by wrócić do pracy.

Serwis podnośników zabudowy BUMAR w PODNOSNIKI.pl

Co ciekawe, to już kolejny podnośnik na wozie strażackim z zabudową BUMAR’a, który trafił do naszej firmy. Wcześniej mieliśmy okazję pracować nad innym pojazdem, który miał problem z opadającym koszem (link do materiału video). Sama awaria dotyczyła siłownika poziomowania kosza. Po demontażu całego zestawu oddaliśmy siłownik do regeneracji, przeszedł on kompleksową napraw, która przywróciła go do stanu świetności producenta, a po złożeniu maszyny udało nam się zaprogramować żeby wszystko działało tak jak należy.

Jeśli posiadacie w swojej flocie pojazdy strażackie i napotkacie na problemy z ich podnośnikami, lub potrzebujecie konserwacji okresowej czy resursu zabudowy z podnośnikiem to serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Nasz zespół specjalistów gwarantuje profesjonalizm, doświadczenie i szybką diagnozę oraz naprawę awarii.

Potrzebujesz pomocy? Nie czekaj, postaw na doświadczenie, pomożemy.

Skontaktuj się z jednym z naszych doradców. Doradzimy, pomożemy.

Logo Podnosnikipl

Oddział Bydgoszcz

ul. Toruńska 20, 86-005 Ciele koło Bydgoszczy

Oddział Poznań

ul. Bukowska 5, 62-081 Wysogotowo
Przejdź do kontaktu

    Zapisz się do newslettera